aktualizacja 

Osiłek nagrany pod Biedronką. Chciał zrobić "zatrzymanie obywatelskie"

127

Na parkingu jednego ze sklepów w Bydgoszczy doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Kierowca nagrał rejestratorem jazdy wściekłego mężczyznę, który chciał przeprowadzić na nim zatrzymanie obywatelskie. Wideo trafiło do sieci.

Osiłek nagrany pod Biedronką. Chciał zrobić "zatrzymanie obywatelskie"
Osiłek miał ogromne pretensje (YouTube, STOP CHAM)

Budzące emocje wideo powstało w Bydgoszczy. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowił przekazać go policji kanałowi STOP CHAM, który kilka tygodni później opublikował na YouTube. Po raz kolejny udowodniono, że na polskich drogach nie brakuje tzw. szeryfów.

Do kontrowersyjnego zdarzenia doszło na początku marca w Bydgoszczy. Autor nagrania wjechał na parking pasażu handlowego.

Przed nim jechało audi z legnicką tablicą rejestracyjną. Pojazd poruszał się wolno, dlatego nagrywający myślał, że przyjezdny szuka konkretnego sklepu i wyprzedził go. W tym celu skręcił w lewo i przejechał przez prawie pusty plac, a następnie zaparkował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Samolot idealny". Nowe wzmocnienie Ukrainy

Autor nagrania zwrócił uwagę w jego opisie, że spieszyło mu się do pracy i chciał zrobić jeszcze małe zakupy. W momencie wyprzedzenia kierowca audi zaczął na niego niespodziewanie trąbić.

Po zaparkowaniu auta pod Biedronką, wściekły mężczyzna podszedł do nagrywającego. Miał do niego pretensje o wykonany manewr i groził wezwaniem policji.

Autor nagrania zignorował parkingowego szeryfa i wszedł do sklepu. W drodze agresor go wyzywał. W kontrze usłyszał, że na wypowiadane przez niego słowa jest paragraf. Wówczas mężczyzna postanowił udać się za nim do środka.

Odgrażał się, że dokonuje na nim "zatrzymania obywatelskiego". Słowa te nie zrobiły jednak wrażenia na nagrywającym.

Po wyjściu ze sklepu agresora już nie było na parkingu. Wideo wzbudziło zażenowanie wśród internautów, którzy nie mogli zrozumieć zachowania kierowcy audi.

Legenda głosi, że nadal dokonuje zatrzymania obywatelskiego - zażartował internauta.
Będzie miał historię do opowiadania w święta. Cała rodzina będzie klaskać, że takiego "bohatera" posiadają - napisała z zażenowaniem komentująca.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić