Pani Celina utknęła w płonącym domu. "Nie możemy dojść do siebie"

7

Dla pani Celiny to miała być kolejna spokojna, zwyczajna sobota. Niestety, los chciał inaczej. Zaraz po tym, jak kobieta zjadła śniadanie, w gniazdku elektrycznym przy lodówce doszło do zwarcia. Seniorka zginęła w płomieniach we własnym domu.

Pani Celina utknęła w płonącym domu. "Nie możemy dojść do siebie"
Strażacy ujawnili zwłoki po ugaszeniu pożaru (Facebook, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim)

Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę w Cegłowie pod Mińskiem Mazowieckim. Była piękna słoneczna pogoda, zachęcająca do delektowania się weekendem na świeżym powietrzu. 94-letnia pani Celina jak co rano zjadła śniadanie i usiadła na swojej kanapie, by zastanowić się nad dalszym planem dnia.

Seniorka nie miała szans

Wtedy rozegrały się dramatyczne sceny. Nagle z gniazdka elektrycznego w kuchni zaczęły wydobywać się kłęby dymu, a chwilę później płomienie. Ogień błyskawicznie zaczął rozprzestrzeniać się po pomieszczeniach uroczego, drewnianego domu.

Pani Celina nie miała żadnych szans. Poruszała się na wózku inwalidzkim, nie była więc w stanie samodzielnie wydostać się na zewnątrz. W pobliżu nie było akurat nikogo do pomocy. Dopiero gdy pożar był już zaawansowany, wnuk kobiety zauważył wydobywający się z jej okna gęsty dym.

Na miejsce wezwano straż pożarną, niestety było już za późno. Po godzinnej akcji gaśniczej strażacy znaleźli w zniszczonym budynku zwłoki 94-latki. Pogotowie energetyczne potwierdziło, że do pożaru doszło wskutek zwarcia w gniazdku elektrycznym.

Co za szok i tragedia. Chociaż od pożaru minęły już cztery dni, nie możemy dojść do siebie. Uwielbiałam teściową, bo była to naprawdę dobra kobieta. Mogła przecież żyć tu z nami jak do tej pory - synowa zmarłej powiedziała "Super Expressowi".
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić