Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|
aktualizacja

Noworodek "wypadł" z brzucha matki. Potrzebna była pomoc

6
Podziel się:

Josian Marques Pereira przyjechała do szpitala, kiedy tylko zorientowała się, że zaczyna rodzić. Niestety nikt nie miał dla niej czasu. Po 40 minutach jej córka sama wypadła i mocno uderzyła głową o podłogę.

Noworodek "wypadł" z brzucha matki. Potrzebna była pomoc
Dziecko miało 11 szwów. (Facebook)

6 maja Josian Marques Pereira przyjechała do szpitala położniczego Sofia Feldman w Brazylii. Według jej relacji miała częste skurcze, które wskazywały na rozpoczęcie akcji porodowej. Pomimo to, w szpitalu nikt się nią nie zajął przez kolejne 40 minut.

Dziecko wypadło na podłogę

Do rodzącej kobiety podeszła w końcu pielęgniarka i poprosiła, aby ta przeszła z nią do innego pokoju. Josian odmówiła, twierdząc, że czuje "jak dziecko z niej wychodzi".

Pielęgniarka powtórzyła swoje prośby. Według relacji świadków "zmusiła" rodzącą do tego, aby opuściła recepcję i poszła za nią. Josiane nie zdążyła zrobić kilku kroków, kiedy dziecko z niej wypadło.

Mała dziewczynka upadła na podłogę i rozcięła sobie głowę. Rana była na tyle poważna, że lekarze musieli jej założyć aż 11 szwów. Josiane złożyła skargę na policję, twierdząc, że personel szpitala dokonał dużego zaniedbania w jej przypadku. Sprawa jest już badana.

Po stwierdzonym uszkodzeniu ciała Policja Cywilna Minas Gerais (PCMG) wszczęła postępowanie wyjaśniające w sprawie - przekazuje policja cytowana przez portal G1.

Matka z córką przeniosły się do innego szpitala. 11 maja obie wróciły do domu. Josiane mówi, że jej córka ma się dobrze i poza raną na głowie nic jej nie dolega.

Zobacz także: Joanna Krupa chce z mężem zaadoptować dziecko z Ukrainy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Giza
2 miesiące temu
Ale to nie miała bielizny? Gola siedziała w recepcji?
Niki
2 miesiące temu
Buahahaha... Wypadło 😂😂😂
PisToZlo
2 miesiące temu
Nie pokazywać zdjęć dzieci bo pisowcy i księża potem chodzą podnieceni
Xxx
2 miesiące temu
Boże jaka bzdura. Dziecko wypadło hahah dziecko nie wypada z brzucha. Musiałoby mieć większy otwór od siebie
Asia
2 miesiące temu
To straszne, rozumiem że pracują i nie mogą rzucić jednego pacjenta aby zająć się drugim kiedy nie mają wystarczająco personelu, bo to jest często problem. Ale kiedy ktoś mówi że rodzi to można sprawdzić czy przypadkiem rodząca nie ma racji...
Czarna masa
2 miesiące temu
Wszędzie to samo, znieczulica i bylejakość
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić