Pawłowicz zobaczyła je koło Bidena. "Byście się zdziwili"

Cały kraj żyje wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych, który w piątek i sobotę gościł w Polsce. Na temat wydarzenia zabrała głos m.in. Krystyna Pawłowicz. Zwróciła uwagę na... kobiety, które chronią Bidena.

Pawłowicz zobaczyła je koło Bidena. "Byście się zdziwili"
Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się swoją opinią na temat kobiet, które ochraniają prezydenta USA (AKPA, Podlewski)

Joe Biden spędził w Polsce dwa dni. W trakcie wizyty prezydent USA rozmawiał nie tylko z przedstawicielami rządu odwiedzanego państwa, lecz także uchodźcami z Ukrainy oraz żołnierzami amerykańskiej 82. dywizji powietrznodesantowej.

Joe Biden w Polsce. Krystyna Pawłowicz była pod wielkim wrażeniem

Krystyna Pawłowicz nie byłaby sobą, gdyby nie zabrała głosu na temat tak ważnego dla Polski wydarzenia. Jednak sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie odniosła się wyłącznie do kwestii politycznych, lecz zwróciła także uwagę na kobiety, które wchodzą w skład ochrony Bidena.

Sędzia TK opublikowała na swoim koncie na Twitterze zdjęcia przedstawicielek ochrony prezydenta USA. Krystyna Pawłowicz nie kryła podziwu dla ich odwagi oraz profesjonalizmu.

Zobacz także: Zobacz też: Poranny wpis Pawłowicz. Reakcja była błyskawiczna

Krystyna Pawłowicz przyznała, że uważnie przyjrzała się sprawności kobiet ochraniających Bidena. Podkreśliła, że mogą pochwalić się one na tyle wielką siłą fizyczną, by przewyższać pod tym względem mężczyzn. Zażartowała, że nie życzy żadnemu panu stanięcia na ich drodze.

Kobiety służb w otoczeniu prezydenta Joe Bidena. Byście się zdziwili... Przyglądałam się ich sprawności. Nie życzyłabym żadnemu facetowi stanąć im na drodze – podsumowała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić