Pies trzymał pisklaka, jak zabawkę. Oto co stało się później

57

Czy pies może zaprzyjaźnić się na całe życie z ptakiem? Ten film pokazuje, że jak najbardziej. Jakiś czas temu media społecznościowe obiegło rozbrajające nagranie ukazujące labradora trzymającego na nosie niewielkie pisklę. Okazuje się, że z biegiem czasu ptak nie wyrósł ze zwyczaju siadania na głowie czworonoga.

Pies trzymał pisklaka, jak zabawkę. Oto co stało się później
Pisklę kuropatwy zaprzyjaźniło się z labradorem (Twitter)

Dla prawdziwych przyjaciół wiek nie jest żadną przeszkodą. Najlepiej widać to filmie opublikowanym przez Jadene Moloy z Wielkiej Brytanii. Jej labrador zaprzyjaźnił się z pisklęciem kuropatwy, które straciło matkę.

Mały ptaszek zaprzyjaźnił się z psem. Wciąż spędzają ze sobą czas

Na nagraniu wykonanym przez 25-latkę widać, że już od małego ptak nie obawiał się czworonoga. Pisklak zaczął chętnie przesiadywać na nosie psa.

Okazuje się, że sytuacja zupełnie nie zmieniła się z biegiem czasu. Nagranie ukazuje, że mimo swoich znacznie większych rozmiarów, ptak nadal chętnie spędza czas ze swoim przyjacielem. Bezpiecznie czuje się, siadając na jego głowie i szyi.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Łączy ich szczególna więź. Internauci zachwyceni

Film został ciepło przyjęty w mediach społecznościowych. Internauci podkreślili, że labrador i kuropatwa tworzą dobrze dobraną parę przyjaciół. Niektórzy uwagę zwrócili na to, że pisklak bardzo szybko urósł.

Wygląda, jakby były to dwa zupełnie inne ptaki – napisał jeden z komentujących.
To takie urocze! – dodał kolejny.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Obejrzyj także: Troskliwy labrador pomaga w kąpieli niemowlaka

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić