aktualizacja 

Plotki o związku Hakiela. Wymowne zdjęcia. Wszystko jasne

23

Na początku stycznia fani Marcina Hakiela zaczęli się martwić, czy nie rozstał się on z nową ukochaną, Dominiką. Wygląda na to, że to koniec spekulacji na temat tego związku. Tancerz zamieścił zdjęcia ze swoją dawno niewidzianą ukochaną. Wygląda na to, że fani pary mogą spać spokojnie - kryzysu w ich związku nie widać.

Plotki o związku Hakiela. Wymowne zdjęcia. Wszystko jasne
Tancerz z partnerką wybrali się na spacer w śniegu (Instagram)

Marcin Hakiel miał poznać tajemniczą blondynkę już po zakończeniu swojej relacji z Katarzyną Cichopek. Jak donoszą media, nowa partnerka tancerza ma dzieci, które bardzo polubiły się z jego dziećmi ze związku z Cichopek. Sama Dominika chciała pozostać anonimowa dlatego, chociaż Marcin Hakiel na bieżąco wrzuca ich wspólne zdjęcia, do tej pory nie pokazał jej twarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

Chociaż ostatnio to wrzucanie "na bieżąco" nieco się zmieniło. W social mediach tancerza nie pojawiła się żadna ich wspólna relacja od świąt. Sam Marcin Hakiel usunął także część ich wspólnych zdjęć. To zaniepokoiło fanów.

Zniknęły zdjęcia z pana dziewczyną. Czy to już nieaktualne Panie Marcinie? - spytała jedna z fanek tancerza.

Nim Hakiel zdążył jej odpisać, głos zabrała...sama Dominika.

Zapewniam, wszystko jest po "staremu". Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich - odpisała.

Rozmowa wywiązała się pod ostatnim wpisem tancerza z 4 stycznia. Z kolei ostatnie wspólne zdjęcie z Dominiką zamieścił 15 grudnia. Już wtedy podkreślał, że prywatność jest dla nich ważna. Bardzo możliwe, że chce postąpić całkowicie inaczej, niż w czasie swojego związku z Katarzyną Cichopek. O ich małżeństwie było głośno we wszystkich możliwych mediach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kłopoty w raju? Zdjęcia mówią wszystko

W niemal całym kraju w ciągu ostatniego dnia sypnęło śniegiem. Marcin Hakiel postanowił z tego skorzystać i spędzić aktywnie czas z ukochaną. Całą relację ze spaceru w zimowej scenerii zamieścił na Instagramie. Jednak nadal pilnował, aby na żadnym z nich nie było widać twarzy ukochanej.

Znajomi z otoczenia pary zapewniają, że nowa ukochana Hakiela ma bardzo dobre relacje z jego byłą żoną, Katarzyną Cichopek.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić