Po 20 latach ujawnił, co powiedział mu Jarosław Kaczyński. Zaskakujące!

23

Minister Michał Wójcik w programie "Politycy od kuchni" ujawnił, co niegdyś powiedział mu Jarosław Kaczyński. - Tego nigdy nie zapomnę - podkreślił polityk.

Po 20 latach ujawnił, co powiedział mu Jarosław Kaczyński. Zaskakujące!
Jarosław Kaczyński (Getty Images)

Michał Wójcik pojawił się w programie "Politycy od kuchni". W rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" ujawnił interesującą historię ze swojego życia.

Nawiązał do spotkania z Jarosławem Kaczyńskim, które miało miejsce dwie dekady temu. - Tego nigdy nie zapomnę - podkreślił wyraźnie Wójcik.

Co powiedział mu wówczas Kaczyński? Polityk zdecydował się na przytoczenie jego słów.

Jarosław Kaczyński powiedział: "świetnie pan śpiewa, ale jeszcze lepiej pan przemawia", ale w polityce jest podobno jeden, który lepiej śpiewa - nazwa się Rokita. "Będzie pan miał swoje miejsce na scenie politycznej" - dodał prezes PiS - ujawnił po latach Wójcik.

Wójcik zachwycony Kaczyńskim. "Naturalny lider"

Michał Wójcik za pośrednictwem "SE" wyznał, że chciałby, żeby na czele rządu ponownie znalazł się Jarosław Kaczyński. - Absolutnie się do tego nadaje, jest naturalnym liderem - ocenił minister w KPRM.

O szefie PiS mówi w samych superlatywach. Absolutnie nie ukrywa tego, że uwielbia rozmawiać z Kaczyńskim. Uważa te konwersacje za "ubogacające".

Jestem pod dużym wrażeniem jego ogromnej wiedzy. Jednego człowieka znałem, który miał podobną wiedzę - tak dużą - to był mój śp. ojciec. Z Jarosławem Kaczyńskim można rozmawiać na wszystkie tematy, ma encyklopedyczną wiedzę. Po takiej rozmowie człowiek myśli, że jednak musi się podszkolić w różnych tematach - podsumował Wójcik.
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić