Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Po 20 latach ujawnił, co powiedział mu Jarosław Kaczyński. Zaskakujące!

15
Podziel się:

Minister Michał Wójcik w programie "Politycy od kuchni" ujawnił, co niegdyś powiedział mu Jarosław Kaczyński. - Tego nigdy nie zapomnę - podkreślił polityk.

Po 20 latach ujawnił, co powiedział mu Jarosław Kaczyński. Zaskakujące!
Jarosław Kaczyński (Getty Images)

Michał Wójcik pojawił się w programie "Politycy od kuchni". W rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" ujawnił interesującą historię ze swojego życia.

Nawiązał do spotkania z Jarosławem Kaczyńskim, które miało miejsce dwie dekady temu. - Tego nigdy nie zapomnę - podkreślił wyraźnie Wójcik.

Co powiedział mu wówczas Kaczyński? Polityk zdecydował się na przytoczenie jego słów.

Jarosław Kaczyński powiedział: "świetnie pan śpiewa, ale jeszcze lepiej pan przemawia", ale w polityce jest podobno jeden, który lepiej śpiewa - nazwa się Rokita. "Będzie pan miał swoje miejsce na scenie politycznej" - dodał prezes PiS - ujawnił po latach Wójcik.

Wójcik zachwycony Kaczyńskim. "Naturalny lider"

Michał Wójcik za pośrednictwem "SE" wyznał, że chciałby, żeby na czele rządu ponownie znalazł się Jarosław Kaczyński. - Absolutnie się do tego nadaje, jest naturalnym liderem - ocenił minister w KPRM.

O szefie PiS mówi w samych superlatywach. Absolutnie nie ukrywa tego, że uwielbia rozmawiać z Kaczyńskim. Uważa te konwersacje za "ubogacające".

Jestem pod dużym wrażeniem jego ogromnej wiedzy. Jednego człowieka znałem, który miał podobną wiedzę - tak dużą - to był mój śp. ojciec. Z Jarosławem Kaczyńskim można rozmawiać na wszystkie tematy, ma encyklopedyczną wiedzę. Po takiej rozmowie człowiek myśli, że jednak musi się podszkolić w różnych tematach - podsumował Wójcik.
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
PAWEL ANDRZEJ
4 miesiące temu
MI BRAKNIE CZASU ABYM MÓGŁ CZEKAć TYLE CO PAN POZDRAWiAM
Tylko tyle
5 miesięcy temu
Wygrajcie wybory to będziecie mogli rządzić powiedział kiedyś znamienne słowa kluczowe były już poseł PO lubiący młode dziewice pan Stefek Burczymucha 🤭
Roz wodnik
5 miesięcy temu
Ja pamiętam co 25 lat temu powiedziała mi moja była żona przed ołtarzem ... nie dotrzymała słowa !
Fakt
5 miesięcy temu
Po czymś takim język bardzo boli i śmierdzi.
Ula
5 miesięcy temu
Prezes po prostu czyta dużo książek i dobrze odczytuje bieżącą sytuację, czego brakuje utracjuszom z opozycji, którzy poza hasłem zły PIS nic sobą nie reprezentują, zero programu, zero nadziei, bryndza intelektualna pod każdym względem
inspirator ...
5 miesięcy temu
Po prostu powiedział prawdę, której o Tusku nie da się powiedzieć, bo ten na niczym się nie zna co udowodnił i udowadnia każdym występem.
Miś
5 miesięcy temu
No to Wójcik wylazł spod biurka i zaśpiewał:łubu dubu, łubu dubu, niech żyje prezes naszego klubu. A Jarek bił mu brawo.
Suzuki
5 miesięcy temu
Dalej śPISz...?
Niuńcio
5 miesięcy temu
Po co mu teka premiera, prezydentura, teka ministra....w zsrr nie trzeba było nic poza stanowiskiem sekretarza..., potworność władz ma jako szef piss......
starszy_1
5 miesięcy temu
Lepszym bałwochwalcą jest karczewski.
Pincio
5 miesięcy temu
Co Preses powie za dwadzieścia lat....
Emeryt
5 miesięcy temu
Prezes powie ze to nie prawda i to wszystko temat zamknięty.
EUropejczyk
5 miesięcy temu
A to ten Wójcik od Świeczkowskiego.
2343
5 miesięcy temu
Przeczytawszy ok 80% artykułu już myślałem, że nie dowiem się co powiedział Kaczyński Wójcikowi. Może i było by lepiej gdybym się nie dowiedział.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić