Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Po 8 latach odchodzi z Radia Maryja. Oto co napisała na pożegnanie

78
Podziel się:

Zuzanna Dąbrowska podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z Radiem Maryja. Z tą rozgłośnią była związana przez osiem lat. W tym czasie działała jako reporterka polityczna oraz sejmowa.

Po 8 latach odchodzi z Radia Maryja. Oto co napisała na pożegnanie
Zuzanna Dąbrowska (Twitter, Zuzanna Dąbrowska)

O zakończeniu współpracy z Radiem Maryja Zuzanna Dąbrowska poinformowała w dniu 14 sierpnia. Swoją decyzję przekazała za pośrednictwem konta na Twitterze.

Owocne, dobre, rozwijające 8 lat. Dziękuję: Bogu - za wszystko, szefom - za szansę, kolegom z redakcji - za świetną współpracę, rozmówcom - za czas i wiedzę, słuchaczom - to dla Was jest to radio. Łezka kręci się w oku. Alleluja i do przodu! - napisała Dąbrowska.

Wpis dziennikarki wywołał spore poruszenie. Wielu internautów dziękowało jej za pracę w Radiu Maryja, życząc jednocześnie powodzenia na dalszej drodze zawodowej. Na decyzję Dąbrowskiej zareagował też prezenter Radia Maryja Piotr Brzezina. Podziękował koleżance po fachu za "lata świetnej współpracy i kawał naprawdę dobrej roboty".

Będzie nam Ciebie brakowało - oznajmił Brzezina.

Co będzie robić Zuzanna Dąbrowska?

Zuzanna Dąbrowska nie poinformowała oficjalnie, jakie są jej dalsze plany zawodowe. Serwis wirtualnemedia.pl ustalił jednak, że być może jeszcze bardziej zaangażuje się w pracę w redakcji tygodnika "Do Rzeczy" i portalu dorzeczy.pl. W tych redakcjach dziennikarka czuwa nad polską polityką.

Doświadczenie zebrane w Radiu Maryja z pewnością pomoże jej w dalszym życiu zawodowym. Przypomnijmy, że jest to rozgłośnia, nad której rozwojem czuwa kontrowersyjny duchowny - ojciec Tadeusz Rydzyk.

Radio Maryja jest ogólnopolską rozgłośnią o charakterze społeczno-katolickim. Założona została 8 grudnia 1991 roku w Toruniu przez zakonników redemptorystów. Nadawanie rozpoczęła natomiast 9 grudnia 1991 roku. Oczywiście na antenie dominują treści chrześcijańskie, tworzone są też różne audycje dotyczące tematów społecznych.

Zobacz także: Gowin wie jak przejąć władze? "Duże prawdopodobieństwo odsunięcia PiS-u"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
Jagoda
miesiąc temu
I pracowała Pani tyle lat u Ojca Rydzyka który naciąga na kasę te biedne staruszki, którym z gardła wyciągane są pieniądze.Wystarczy że,raz wpłaciły na radio a później co miesiąc dostają do zrobienia przelew i dają choć czasami braknie im na życie.I to radio uważa Pani za wspaniałe.
123
miesiąc temu
Radio Maryja tym się różni od waszych komentarzy, że tam jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Co za chamstwo i niski poziom prezentujecie w swoich wypowiedziach jak z marginesu społecznego.Posłuchajcie tego radia to może się czegoś nauczycie.
123
miesiąc temu
Radio Maryja tym się różni od waszych komentarzy, że tam jest kultura wypowiedzi i szacunek do człowieka.
Vht
miesiąc temu
Głupszego narodu jak polska to niema
Dorka
miesiąc temu
Jak się pracuje u psychola to kim trzeba być.Polska upada totalnie i ten prostak Czarnek następny chory nie wierzę że ktoś taki może być ministrem czy my społeczeństwo nie mamy już nic do powiedzenia .
Kasa
miesiąc temu
Niczego dobrego się tam nie nauczyła. Po prostu SŁABO PŁACILI.
AntyPiS
miesiąc temu
Taka sobie dziennikarka, ale jak się gada u Antychrysta z Torunia
Pytam
miesiąc temu
Aleluja i do przodu, będzie dobrze ! Najwyższa pora na opamiętanie . Coś Ty tam Dziewczę przez te 8 lat robiła ? Bóg Cię opuścił ?
xyz
miesiąc temu
Bardzo mądra decyzja
Kolo
miesiąc temu
Aleluja choć ci wsadzę ....a ;)
Ksiądz
miesiąc temu
Zrodziła się druga Holecka?
Huk
miesiąc temu
Kiedy kościół ogłosi, że ziemia nie jest płaska?
Pracodawca
miesiąc temu
Po takim zawodowym przebiegu to lepiej zatrudnić Zygmuntowski dzwon do pracy niż taką osobę
Greg
miesiąc temu
Pani Zuzanno TVN i Gazeta Wyborcza już czekają.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić