aktualizacja 

Polacy stracą wszystko? Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego

588

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, który wielokrotnie dzielił się swoimi wizjami. Niektóre z nich rzeczywiście się sprawdzały, innym daleko było do prawdy. Teraz przekazał, co niedługo czeka Polskę. Wizja nie napawa optymizmem.

Polacy stracą wszystko? Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego
Wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co powiedział jasnowidz? (AKPA, AKPA)

Krzysztof Jackowski wielokrotnie pomagał w rozwiązywaniu kryminalnych spraw, a jego przypuszczenia często okazywały trafne. Zdarzało się jednak, że jego wizje w ogóle się nie sprawdzały.

Chętnie natomiast dzieli się z Polakami swoimi przemyśleniami i wielokrotnie ostrzegał ich przed możliwym zagrożeniem.

Oczywiście do wszelkich wizji jasnowidza trzeba podchodzić z odpowiednim dystansem, bo - podkreślmy raz jeszcze - nie zawsze jego słowa mają pokrycie w rzeczywistości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Wellman odsłania kulisy nowego programu. "Nigdy wcześniej tego nie robiłam"

Wizja Krzysztofa Jackowskiego. Czym podzielił się jasnowidz?

Jasnowidz miał nowe przeczucie. Postanowił więc, że od razu podzieli się nim ze swoimi widzami.

W moim odczuciu jest przygotowany plan dla działań polskich (...) Będzie się tłumaczyło różnymi zagrożeniami, że inaczej być nie może, że Polska jest zagrożona i musi przeciwdziałać, zanim doszłoby do tego zagrożenia - mówi jasnowidz. 

Jaskowski podzielił się też swoimi przepuszczeniami, co się stanie wewnątrz kraju. Wyjawił, że w Polsce dojdzie do pewnego podziału.

Może nie w całej Polsce, ale będą stworzone strefy. Będzie strefa o głębszym przestrzeganiu zasad, i strefa o mniejszym przestrzeganiu zasad. Nie umiem powiedzieć czy to będą strefy dwie, czy więcej, ale Polska będzie podzielona. W najostrzejszych strefach, tak jak była zaraza i policja ludzi kontrolowała, tak teraz będzie, ale z powodów bezpieczeństwa. Kojarzyło mi się wojsko, policja, która chodzi i zwraca uwagę na ludzi. Nawołuje do podporządkowania się ludzi, co wzmoże psychologiczną dyscyplinę- alarmuje Jackowski. 

Jasnowidz nie chce straszyć Polaków, są to jedynie przypuszczenia. Powiedział, że Polacy będą zmuszeni do zgłaszania wszystkiego, co posiadają.

Każdą wizję bez względu na to przez kogo jest głoszona, należy jednak traktować z dystansem.

Jasnowidz Jackowski choć w Polsce ma wielu swoich wyznawców, to wciąż jest sporo osób, które nie zamierzają słuchać profety i wskazują, że jego wizje w rzeczy samej po prostu się nie sprawdzają. 

Autor: ACZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić