Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Polak kazał czarnoskórym mężczyznom wyjść z wody. "To nie miejsce dla was"

419
Podziel się

Skandaliczne zachowanie jednego z mieszkańców Krakowa (woj. małopolskie). 30-latek zażądał od grupy czarnoskórych mężczyzn, aby opuścili kąpielisko. Groził, że jeśli tego nie zrobią, zostaną pobici. Obrzucił ich również wulgarnymi wyzwiskami.

Polak kazał czarnoskórym mężczyznom wyjść z wody. "To nie miejsce dla was"
Do ataku na tle rasistowskim doszło nad Zalewem Bagry w Krakowie. Świadkowie potwierdzili zeznania pokrzywdzonych (Straż Miejska Miasta Krakowa)
bELxNEEl

Niebezpieczny incydent został nagłośniony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. 30-letni krakowianin żądał od grupy czterech czarnoskórych mężczyzn, aby wyszli z wody. Gdy odmawiali, zaczął grozić im pobiciem przez siebie i kolegów, po których zamierzał w tym celu zadzwonić.

Kazał czarnoskórym mężczyznom wyjść z wody. Atak rasisty z Krakowa

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krakowie zostali zaalarmowani o zdarzeniu przez zaniepokojonych plażowiczów. Gdy dotarli na miejsce, zastali grupę siedzących na ławce mężczyzn. Potwierdzili, że padli ofiarami ataku na tle rasistowskim, a 30-latek żądał ich wyjścia pod pretekstem, że kąpielisko nie jest miejscem dla nich.

bELxNEEn

Poszkodowani zostali nie tylko zmuszeni do wyjścia z wody, lecz także obrzuceni obraźliwymi określeniami. Ich zeznania w rozmowie funkcjonariuszami potwierdzili nie tylko świadkowie, lecz także sam domniemany napastnik.

bELxNEEt

Ostatecznie to nie ofiary ataku, lecz napastnik musiał opuścić plażę. 30-latka, po uprzednim poinformowaniu o konsekwencjach jego zachowania, wyprowadzono, a następnie przekazano w ręce funkcjonariuszy policji.

Zobacz także: Zobacz też: Atak nożownika i strzały na Gocławiu. "Napastnik miał krew na rękach aż po łokcie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELxNEEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(419)
Tomek
3 miesiące temu
A jak Polacy zachowują sie za granicą ? Jeden pijany a drugi na dopalaczach...
Potomek Obr P...
4 miesiące temu
Nie mam ochoty na oglądanie czarnych ludzi na Naszej Ziemi. Po prostu ich nie chcę. Mam takie prawo. Nie chcieć ich.
Epidemiolog
4 miesiące temu
Czy czarni byli przebadani na obecność chorób afrykańskich i nie tylko? Pojawiła się w Europie cholera. Dawno jej u nas nie było. Przywlekli ją z Afryki. Cóż, jak ktoś idzie w gości, obdarowywuje gospodarza tym co ma najlepszego...
bELxNEEP
Husarski
4 miesiące temu
Wspieramy swojego, Polaka, inaczej to: "Rozdziobią nas kruki, wrony..."
Wagabunda
4 miesiące temu
W Afryce upadł właśnie liczny rząd. W jednym z największych afrykańskich krajów. Upadł z hukiem. Gałąź się złamała.
ObrońcaSłabsz...
4 miesiące temu
Ktoś musi trzymać porządek. Jak sobie będziemy pozwalać i ustępować, to nam znani już "inżynierowie" wejdą na głowę o "lekarze ginekolodzy" pozamiatają resztę co zostanie. Postawa obywatelska godna pochwały. Pozdrawiam.
Obieżyświat
4 miesiące temu
Zobaczycie co będzie się działo jak będzie ich więcej. Zawsze wtedy grupują się w gettach. Wtedy ich miłośnicy się nawrócą. Czy nie będzie za późno?
Afrykaner
4 miesiące temu
Między białym i czarnym może być tylko taka relacj: albo czarny pomiata białym i daje upist sswoim instynktom, albo czarny uznaje supremację białego i go słucha. Może nawet usiłuje na siebie pracować aby nie być całkowicie zdany na białego. Niestety w RPA doszło do tej pierwszej możliwości. Na masową skalę. Czarni u władzy. Biali są mordowani za to że są biali. Często przedtem torturowani. Świat nie reaguje. Biali cierpią niejako na własne życzenie. I za głupotę! Czy mądry Człowiek nie wie co robi czarny gdy ma władzę? Nie chciało się utrzymywać i pilnować porządku, biały Człowieku? Białym śmierć, czarnym bida. Pozdrawiam
KKK
4 miesiące temu
Zaścianek świata. Wstyd.
fffghhhhh
4 miesiące temu
wlasnie pontonowi doktorzy obserwowali nowe pacjentki a tu musieli wyjsc z wody a to pech,
obserwator
4 miesiące temu
Przecież to prawdziwy patriota. Przejął się słowami polskęzbawa o chorobach roznoszonych przez imigrantów!!!!
Detektyw
4 miesiące temu
Artykuł lakoniczny do absurdu. Co pisze Autor? Polak podchodzi /może podpływa, to w wodzie się dzieje/, do grupki murzynów i każe im wyjść z wody. Jest sam, mówi podobno że zadzwoni po kolegów. Ale nie dzwoni. Murzyni grzecznie wychodzą z wody. Ktoś słyszy z boku i dzwoni po Strażników Miejskich. Tak to widzicie? Jak ktoś tu nie widzi bzdury kompletnej nie powinien bez opiekuna wychodzić z domu. Najpierw się dowiedzmy jak było, wtedy będzie o czym rozmawiać i zajmować stanowiska. Wygląda na niezłą manipulację. Dziękuję
Antropolog
4 miesiące temu
Co wy w takiej ilości, nie znając tych negrów, tak się za nimi trzęsiecie. O co Wam właściwie chodzi że jeszcze na swoich najeżdzacie? Wszyscy jesteście z Afryki?
bELxNEEH
LewStarowicz
4 miesiące temu
Rozumiem że damskie nastolatki, takie 60,i+, mogą być zainteresowane osobnikami o obniżonej estetyce. Ale tych miłośniczek potrzeboskich coś dużo tutaj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić