Poruszająca historia. Zdradziła, dlaczego sprzedawała swoje zdjęcia

2

34-letnia Rachael Huckle została bardzo mocno doświadczona przez los. Jej karierę w roli modelki przerwały perturbacje zdrowotne. Gdy poważnie zachorowała, zdecydowała się na odważny ruch.

Poruszająca historia. Zdradziła, dlaczego sprzedawała swoje zdjęcia
Rachael Huckle (The Sun, SWNS)

Rachael Huckle przez lata borykała się z chorobą, której lekarze nie potrafili zdiagnozować. Gdy ze względu na ogromny ból podczas przełykania przestała jeść, lekarze uznali, że ma anoreksję. To jednak była błędna diagnoza. Później odsyłano ją od jednego specjalisty do innego. Żaden nie potrafił jednak pomóc.

Przez perturbacje zdrowotne straciła pracę. Wówczas zdesperowana kobieta uznała, że będzie sprzedawać odważne zdjęcia dla dorosłych. Wszystko po to, by mieć za co się utrzymać i opłacić mieszkanie.

Zarobione w ten sposób pieniądze pozwoliły jej znaleźć medyka, który postawił właściwą diagnozę. Okazało się, że ma niezwykle rzadką i przewlekłą chorobę autoimmunologiczną - pęcherzycę.

Objawia się ona powstawaniem pęcherzy na skórze. Są bardzo delikatne i często pękają, jednocześnie odsłaniając żywą tkankę. Pęcherze tworzą się praktycznie w nieskończoność, a wszystkiemu towarzyszy ogromny ból.

Straciłam pracę, ponieważ ciągle źle się czułam i nie mogłam zrozumieć, dlaczego. Nie miałam absolutnie żadnej jakości życia i tak bardzo cierpiałam, że myślałam, że umrę - mówi Huckle, cytowana przez "Daily Mail".

Zbija kokosy na odważnych fotkach

Strona OnlyFans okazała się zbawieniem dla Rachael Huckle. Zarobione tam pieniądze przeznaczyła na leczenie i utrzymanie na wysokim poziomie.

Teraz odtwarza na gorących fotkach postaci z popkultury. W ten sposób zbija kokosy. Zgarnia około 4 tys. funtów miesięcznie, co w przeliczeniu na złotówki daje 21,5 tys. zł.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić