o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Pościg w Częstochowie. Padło kilka strzałów, są ranni

104
Podziel się

Około 1 w nocy w Częstochowie rozegrały się sceny, które znamy głównie z filmów akcji. Policja próbowała zatrzymać do kontroli kierowcę, który nagle zaczął uciekać. Miał powody do obaw. Padło kilka strzałów ostrzegawczych.

Pościg w Częstochowie. Padło kilka strzałów, są ranni
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)
bEiqpTud

O zdarzeniu poinformowało RMF FM. Około godziny 1 w nocy, na ulicach Częstochowy, rozegrał się prawdziwy pościg. Kierowca peugeota nie chciał zatrzymać się do kontroli. Funkcjonariusze ruszyli więc za nim. W ramach ostrzeżenia dla uciekiniera zdecydowali się na cztery strzały ostrzegawcze.

Mężczyzna ruszył przed siebie i z nadzieją, że zgubi radiowóz. Po chwili zaskoczył go drugi patrol. Jak podaje portal, kierowca, biorąc przykład ze scen w filmach akcji, postanowił celowo obijać się o goniące za nim auta, by spadły z trasy. Padły kolejne cztery strzały ostrzegawcze.

bEiqpTuf

W pewnym momencie radiowóz uderzył w samochód, aby go zatrzymać. Kierowca zaczął uciekać pieszo. Miał powody do obaw - 26-letni Kamil M. wiózł narkotyki. Badania krwi wykazały, że sam był trzeźwy. Został zatrzymany. Jego 40-letnia pasażerka również

bEiqpTul

Więcej informacji podamy za chwilę

Zobacz także: Pościg za motocyklistą, który nie miał kasku, za to wiózł amfetaminę
bEiqpTuG
Źródło:
Pilne
KOMENTARZE
(104)
ciotka wanda
miesiąc temu
moim zdanie jak na warszawę powinni zadysponować 30 radiowozów i pilnować bardziej śródmieścia policjanci...jest wzrost ludzi tłumy w śródmieściu ludzię ciąglę szaleje i zbierają się w parkach..ludzie się masakrują chłopcy na sterydach by się przydali z siłowni..dziwnie rzeczy dzieją się w warszawie przy tej upalnej pogodzie...
miecio
miesiąc temu
Wokół tej Częstochowy, to jacyś bandyci mieszkają. Gro przestępstw i taranowań małych samochodów to w tamtej okolicy.
Miki z afryki
miesiąc temu
Coś ostatnio kulsony się rozstrzelały. Co dziennie strzelanina. Tranuja pacyfikacje narodu.
bEiqpTuH
jury
miesiąc temu
Częstochowa - miasto cudów i złodziei , to miasto potrafi człowieka wyssać , wyrzuć i wypluć nic już nie wartego
emeryt z P
miesiąc temu
Jeden strzał ostrzegawczy, kolejny w samochód a następne w kierowcę. Zwłaszcza w nocy gdy jest bardzo mały ruch na drogach. Przestępcy muszą wiedzieć, że mają dużą szansę na kalectwo lub śmierć jeśli się nie zatrzymają. Policja podlega poleceniom Kaczyńskiego co oznacza tworzenie celowego rozgardiaszu w służbach.
GajowyMarucha
miesiąc temu
Grunt , że w instrybutor nie trafili .
aza
miesiąc temu
" Padły cztery !!!! strzały ostrzegawcze ". I nic ! Może trzeba zmienić przepisy i policjanci powinni klęknąć ! i modlić się ! by przestępca się poddał !
Donald
miesiąc temu
Co ta milicja wyprawia ?
Pytający
miesiąc temu
Gdzie był obrońca Częstochowy el Najsrelon ?
Sebastian
miesiąc temu
Drodzy komentujący! Przepraszam, że pisze tutaj, ale ze względu na ojca nie mogę na FB. Proszę o wsparcie zbiórki dla bezdomnego brata, któremu z Waszą pomocą chce mu pomóc. Ja sam mam 18 lat mam szkołę i praktyki przez co nie zarabiam i sam niewiele mogę zrobić. Zbieram dla niego na wyjazd za granicę do pracy i obiecuje, że Wasza pomoc nie pójdzie na marne. Zbiórka pod linkiem bez spacji; pomagam . pl/CzarneBarwy .Wiem, że ciężko skłonić Was do pomocy, ale wiem że brat bez niej sobie nie poradzi. Jemu jest wstyd i sam nigdy nie szukał pomocy. Jest skłócony z moim ojcem a on skutecznie nas kontroluje żebyśmy nie mogli mu w żaden sposób pomóc. Proszę a wręcz błagam każdego kto czuje się na siłach o wsparcie.
MMW
miesiąc temu
Te prochy wiózł chyba dla MMC żebyś mógł choć raz napisać poprawnie i logicznie artykuł, niestety nie dotarł i mamy stek bzdur.
gnago
miesiąc temu
idiota z kierowcy standardowa kontrola to dotyczy trzeźwości, gdyby miał jaja i nerwy na wodzy
durruti
miesiąc temu
to ile padło tych ostrzegawczych strzałów i dlaczego nadal brak było podstaw do uzycia broni obec kierowcy w celu jego obezwładnienia
bEiqpTuz
Miś Przeklina...
miesiąc temu
Codziennie strzały. Jak w USA. To niestety wynik braku mundurowych na ulicach (ale takich madrych) oraz utraty respektu i zaufania do tych którzy zostali w tej służbie. Brakuje nam tylko uchodźców i będzie jak na zachódzie. Tak niszczy się kraj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić