aktualizacja 

Poseł PiS i stek wyzwisk na Twitterze. "Nastąpiło przejęcie konta"

432

Poseł z ramienia PiS Artur Szałabawka stał się gwiazdą sieci po publikacji serii pełnych wyzwisk wpisów na Twitterze. Biuro oświadcza, że było to nieautoryzowane przejęcie konta.

Poseł PiS i stek wyzwisk na Twitterze. "Nastąpiło przejęcie konta"
(PAP, Leszek Szymański)

Artur Szałabawka jest posłem PiS od 2015 roku. Niewiele udzielał się na sali obrad, jednak na Twitterze poseł był bardzo aktywny i właśnie tym zdobył popularność. Na jego koncie pojawiały się dość odważne wpisy pełne wyzwisk. Sprawę opisaliśmy w tym tekście: Wulgaryzmy na profilu posła PiS. "Ty k...o tuskowa!".

Jak się okazuje, wpisy zniknęły z profilu. Na samo konto polityka z ramienia PiS-u zostały nałożone też ograniczenia.

To ostrzeżenie oznacza, że za pośrednictwem tego konta miała miejsca jakaś nietypowa aktywność. Czy na pewno chcesz zobaczyć to konto? - czytamy na Twitterze po próbie odwiedzenia konta Szałabawki.

Okazuje się, że posty broniące dr. Hoca mogą nie być autorstwa mogły nie być autorstwa samego posła. Polsat News skontaktował się z jego biurem, gdzie podano, że doszło do przejęcia konta. Czyżby kolejny polityk PiS padł ofiarą podłych hakerów?

Nastąpiło nieautoryzowane przejęcie konta Artura Szałabawki. Zostały powiadomione odpowiednie służby - informuje Polsat News po rozmowie z biurem poselskim.
Zobacz także: Owsiak o Radiu Maryja. Takich słów można było się spodziewać
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić