aktualizacja 

Poznańska policja szuka mężczyzny. Napastnik zrobił to kobiecie

85

W jednym z lokali przy ulicy Paderewskiego w Poznaniu napastnik zaatakował kobietę. Sprawą zajęła się policja. Funkcjonariusze zdecydowali się na opublikowanie w sieci wizerunku mężczyzny, który najprawdopodobniej odpowiada za agresywny czyn.

Poznańska policja szuka mężczyzny. Napastnik zrobił to kobiecie
Mężczyzna jest poszukiwany przez policję (Policja)

Nie milkną echa zdarzenia, do którego doszło w Poznaniu. 30 lipca w jednym z lokali przy ulicy Paderewskiego rozegrały się niepokojące sceny. Pewien mężczyzna dopuścił się bardzo agresywnego zachowania wobec przebywającej tam kobiety. Sprawą zajęła się policja. Właśnie opublikowano nagranie z tego zdarzenia.

Co się stało? W pewnym momencie klient lokalu uderzył kobietę szklanką w twarz tak mocno, że w wyniku tego zdarzenia kobieta doznała złamania zęba i uszkodzenia zębiny. Sprawiedliwość nie dosięgnęła jednak mężczyzny, gdyż zdążył ulotnić się z lokalu jeszcze przed przyjazdem policji. Bardzo prawdopodobnej jednak, że jego okres bezkarności niedługo dobiegnie końca.

Napastnik zapewne nie przewidział, że w lokalu zamontowane są kamery monitoringu. Urządzenia nagrały mężczyznę jeszcze przed atakiem. W posiadanie ujęć weszła policja, która po uzyskaniu stosownych zgód opublikowała je w sieci półtora miesiąca po zdarzeniu. Na fotografiach widać łysiejącego mężczyznę o postawnej budowie ciała, z krótką brodą. Poszukiwany był ubrany w dniu napaści w białe sportowe buty, krótkie spodenki oraz koszulę z podwiniętymi rękawami.

Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą. Mundurowi nie wiedzą jednak kim jest napastnik, dlatego zwrócili się o pomoc. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto pod numerami telefonu 47 77 124 06 lub 47 77 124 11/12.

Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić