Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Ekstremalny atak zimy. Zdjęcie z Domino’s Pizza obiegło sieć

1
Podziel się:

Sieć obiegła fotografia dwóch wyczerpanych pracowników pizzerii Domino's. Zdjęcie zostało wykonane w Teksasie podczas kryzysu związanego z ekstremalnym atakiem zimy.

Ekstremalny atak zimy. Zdjęcie z Domino’s Pizza obiegło sieć
Zdjęcie poglądowe (Getty Images, Jaap Arriens)

Pracownicy pizzerii Domino's zostali bohaterami internautów. Fotografia wycieńczonych dniem pracy osób zostało wykonane w amerykańskim mieście San Antonio. Ekstremalne i niespodziewane zimowe warunki sparaliżowały stan, w tym dostawy żywienia. Jednym z następstw tego była fotografia wykonana w kuchni pizzerii.

Pizzeria była jedyną czynną restauracją w czasie pogodowego kryzysu. Spowodowało to gigantyczny ruch. Okoliczni mieszkańcy z powodu paraliżu miasta nie mieli możliwości przyrządzenia ciepłego posiłku. Jedynym rozwiązaniem dla nich okazała się pizza z Domino's w San Antonio. Zainteresowanie było tak duże, że pracownicy wykorzystali zapas produktów na weekend w zaledwie 4 godziny.

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające pracowników. Wyraźnie wyczerpani intensywną pracą wykorzystywali wolną chwilę na odpoczynek. Jeden z nich siedział w stroju roboczym na podłodze, a druga pracownica stała przy brudnych pojemnikach na jedzenie, trzymając się za głowę. Fotografia została przesłana przez pewną kobietę do lokalnej telewizji. Na Twitterze opublikowała je jedna z dziennikarek.

Ten zespół pomógł tym, którzy potrzebowali pomocy. To są najważniejsi pracownicy, którzy potrzebują uznania - napisała dziennikarka.

Niespodziewany atak zimy sparaliżował Teksas. Ekstremalnie niskie temperatury oraz opady śniegu. Słynący z wysokich temperatur stan kompletnie nie był gotowy na warunki, które się tam ostatnio pojawiły. W domach zabrakło ogrzewania, czy wody. Helikoptery rozmrażały nieprzejezdne drogi z powietrza.

Zobacz także: Będzie obowiązek noszenia certyfikowanych maseczek? Minister zdrowia wyjaśnia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
kamila
rok temu
Mam nadzieję, że u nas w Warszawie tak nie jest. Często zamawiam na roomservice, tam są tylko zweryfikowane i sprawdzone restauracje. Jedzenie zawsze ciepłe przyjeżdża.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić