Przeglądali Mapy Google i wtedy to zobaczyli. Zdjęcie rozpaliło internet

75

Internautów rozpaliło zdjęcie z Map Google. Na środku pustyni w leżącym w północno-zachodnich Chinach Sinciang zauważono coś dziwnego. Co to jest? Internauci są podzieleni.

Przeglądali Mapy Google i wtedy to zobaczyli. Zdjęcie rozpaliło internet
Niepokojące odkrycie (Google Maps)

Przypadkowe znalezisko na Mapach Google ponownie po raz kolejny rozemocjonowało internautów. Pewien użytkownik Reddita podczas używania map satelitarnych zauważył dziwny kształt na pustyni w Sinciang w północno-zachodnich Chinach. Zdjęcie zapisał i opublikował na forum, aby pokazać je innym.

Na zdjęciu widzimy coś, co ma kształt ptaka. Pośrodku znajduje się duża czarna masa. Internauci zauważyli w pobliżu ślady opon.

Użytkownicy Reddita prześcigają się w teoriach na temat znaleziska. Jeden z nich zasugerował, że jest to "koliber Nazca Lines". Miałoby to być odniesienie do słynnych geoglifów wykonanych na pustyni Nazca w Peru sprzed dwóch i pół tysiąca lat.

Dyskusja dotyczyła również czarnego śladu na środku. Wielu internautów doszło do wniosku, że jest to po prostu mały zbiornik wodny. Inni uważają, że to piaskowa rzeźba ptaka.

Co to jest? Tego wciąż nie wiadomo. A jak myślicie Wy?

Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić