o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Przejęzyczenie ekspertki TV Trwam z Kraśnika. Powiedziała to na wizji

664
Podziel się

Ekspertka Ministerstwa Edukacji Narodowej znów na ustach internautów. Użytkownikom sieci nie umknęło jej niefortunne przejęzyczenie i cała treść rozmowy w studiu TV Trwam.

Przejęzyczenie ekspertki TV Trwam z Kraśnika. Powiedziała to na wizji
Wywiad z dr hab. Urszulą Dudziak w TV Trwam (Twitter, Sandra Olechnowicz)
bDAscmUR

Dr hab. Urszula Dudziak wystąpiła w programie "Rozmowy niedokończone" w TV Trwam. Uczona z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego była gościem w roli specjalisty tematu "Być kobietą dziś". Wypowiedzi i przejęzyczenie ekspertki spowodowały, że ta wciąż nie schodzi z ust internautów.

Na wypowiedzi uczonej pochodzącej z Kraśnika warto zwracać uwagę. Zatrudnia ją również Ministerstwo Edukacji Narodowej. Pełni tam funkcję rzeczoznawcy podręczników wychowania do życia w rodzinie i jest koordynatorem zespołu ekspertów ds. podstawy programowej tego przedmiotu. Oznacza to, że jej wypowiedzi mogą mieć przełożenie na zagadnienia, których uczniowie będą się uczyć w szkole.

bDAscmUT

Dr Dudziak jest znana ze swoich konserwatywnych poglądów. Nie inaczej było i tym razem. Za pomocą prezentacji przedstawiała swoje racje na temat kobiet w dzisiejszym świecie. Na jednym ze slajdów pokazała, jakie jej zdaniem są powołania kobiety. Według ekspertki płeć piękna może wybrać macierzyństwo bądź dziewictwo w roli zakonnicy. Poglądy Dudziak zszokowały i rozbawiły internautów.

Niefortunne przejęzyczenie

Internauci zwrócili również uwagę na niefortunne przejęzyczenie Dudziak. Uczona znana jest z niechęci do środowisk LGBT. Mówiąc w programie o przykładzie dla dziecka, pomyliła się przy odmianie słowa "kochając". Powiedziała, że "dziecko powinno mieć kochającego tatę i kochającego mamę". Internauci zażartowali, że chciała w ten sposób wesprzeć adopcję wśród par homoseksualnych.

bDAscmUZ

Mówiła, że mycie części intymnych to grzech

Internauci przypomnieli przy okazji poprzednie wypowiedzi ekspertki. Jedna z komentujących zamieściła na Twitterze post z treścią niektórych z nich. Dudziak zasłynęła również z wykładu, na którym powiedziała, że antykoncepcja jest gorsza, niż handel ludźmi.

bDAscmVa

Ponad godzinną rozmowę z ekspertką można obejrzeć na stronie internetowej TV Trwam. Ekspertka przedstawiła w niej jeszcze wiele innych argumentów. Uwagę internautów zwrócił również slajd dotyczący zagrożeń kobiecości. Dudziak wymieniła tam między innymi zapłodnienie in vitro czy liberalizm.

bDAscmVb
Zobacz także: Barbara Nowacka o TVP: to są już standardy Korei
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAscmVc
bDAscmVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(664)
jeszcze_ja
2 miesiące temu
Jestem katolikiem. Ale nie zmienia to faktu, że wszelkie skrajności (jak ta powyżej) i przejawy fundamentalizmu uważam niebezpieczne dla społeczeństwa. Nie ma znaczenia czy to chrześcijanin, żyd czy wyznawca Mahometa..
Olga
2 miesiące temu
"Mycie części intymnych to grzech i bezeceństwo" Droga Pani Dr Pani ma męża?
to ja
2 miesiące temu
Nie musiałem sprawdzać jaka uczelnia , ale dla pewności sprawdziłem . KUL !!!!!
bDAscmVv
becia
2 miesiące temu
Znaczy, że się nie myje? a to już wiem, dlaczego w Kraśniku takie złe powietrze
heh
2 miesiące temu
W życiu do Kraśnika nie pojadę! Nie wiem, może to tamtejsze powietrze, a może woda, ale coś tam miesza ludziom w głowach.
Najnowsze komentarze (664)
Esteta.
2 miesiące temu
No właśnie robiłem kiedyś zakupy na rynku na świeżym powietrzu i nagle z daleka poczułem, że nadchodzi profesor Dudziak. Z intensywności odoru wywnioskowałem , że po ostatniej spowiedzi pozostaje wierna zakazom i nie grzeszy. Pocieszeniem dla mnie jest fakt, że myjąc w bidecie swoje intymności po każdym spotkaniu z sedesem stałem się takim grzesznikiem, że moja dusza przebywać będzie w mocno innym środowisku pośmiertnym niż dusza tej przerażającej osoby.
super
2 miesiące temu
Teraz wiem dlaczego od niej tak waliło na wykładach
Praktykująca
2 miesiące temu
Taka osoba jest ekspertem od zycua w rodzinie, małżeństwie etc...wstyd.. jedtem katoliczką, praktykującą, ale jestem też kobietą i człowiekiem. I mówię dość!
Fran
2 miesiące temu
czy ta ekspertka pochodzi z jakiegoś kibuca spod Jerozolimy?
Gonzo
2 miesiące temu
Patrząc na tą twarz ta pani może już się nie myć
Obserwator194
2 miesiące temu
Tomuś.!...opamiętaj się i załóż maskę z wyciszeniem...i bierz koperty z dystansem...
nowomowa
2 miesiące temu
Nie ma żadnych środowisk lgbt, a 'ekspertka' to przejęzyczenie...
Andre
2 miesiące temu
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jeśli ta kobieta ma dzieci to muszą teraz palić się ze wstydu. Teraz trzeba zadać pytanie czy Ci ludzie i tu piszę celowo nie tylko o tej pani, ale również o tych ludziach którzy dali jej taką funkcję, są tak bardzo zacofani czy tak mało inteligentni? Pozdrawiam dbających o higienę intymną
bDAscmVn
KUL
2 miesiące temu
i wszystko jasne
????
2 miesiące temu
A ile dzieci ma ta pani?
aga
2 miesiące temu
Trudno uwierzyć ,że tacy ludzie faktycznie jeszcze żyją i w dodatku mają wpływ na nasze dzieci.Powinna zginąć razem z mamutami.
Stasio
2 miesiące temu
Mam nadzieję, że ta istota nie ma dzieci. Jeśli ma to BARDZO IM WSPÓŁCZUJĘ.
AntyPIS
2 miesiące temu
No i jak tu nie kląć? Jak poważnie traktować ten rząd, skoro takich ludzi ma jako ekspertów? Przecież to jest celowe działanie na szkodę społeczeństwa.
taka prawda
2 miesiące temu
niema Boga bo inaczej takie coś by zgładził na tych miast
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić