Przerażające odkrycie w Kaliszu. Ludzkie szczątki w dawnym centrum handlowym

59

Makabryczne odkrycie w Kaliszu, na terenie dawnego centrum chińskiego przy ul. Nowy Świat. Pracownicy remontujący budynek natknęli się na szczątki ludzkie co najmniej kilku osób. Kości były zakopane przy fundamentach, na głębokości około 2 metrów.

Przerażające odkrycie w Kaliszu. Ludzkie szczątki w dawnym centrum handlowym
(Getty Images)

Przerażającego odkrycie miało miejsce 1 września w budynku w centrum Kalisza, przy ul. Nowy Świat. Kiedyś znajdowało się tam chińskie centrum handlowe, obecnie trwają tam prace remontowe. Obiekt miał być przygotowany do dalszej działalności jako Akcelerator Kultury. To właśnie robotnicy natknęli się na ludzkie szczątki, ukryte na głębokości około 2 metrów - informuje "Fakt".

Ludzkie szczątki zbada antropolog

Szczątki ludzkie zostały ujawnione w trakcie prac budowlanych. Na miejscu przeprowadzono oględziny, przesłuchane zostały także osoby uczestniczące w pracach budowlanych. Szczątki zostały zabezpieczone do dalszych badań. Dopiero to pozwoli wskazać, jak długo leżały w ziemi i jak doszło do śmierci - przekazał "Faktowi" Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji szczątki należą do czterech osób. Na miejscu pracuje policja i prokuratura.

Zobacz także: Koty zjadły człowieka. Zaskakujące wyniki eksperymentu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić