aktualizacja 

Reporterka potrącona podczas relacji na żywo. Niewiarygodne, co stało się później

27

Do dramatycznej sytuacji doszło podczas relacji na żywo dla telewizji WSAZ. Tori Yorgey, która miała opowiedzieć o awarii kanalizacji została potrącona przez samochód. Dziennikarka jednak nic sobie z tego nie zrobiła. Wstała, poprawiła kamerę i kontynuowała prace.

Reporterka potrącona podczas relacji na żywo. Niewiarygodne, co stało się później
Reporterka potrącona podczas transmisji na żywo. (YouTube)

Reporterka stacji telewizyjnej WSAZ przebywała w mieście Dunbar w Wirginii Zachodniej. W trakcie głównego wydania wiadomości, miała połączyć się ze studiem i opowiedzieć o awarii wodociągu, którą spowodowały trudne warunki atmosferyczne.

Reporterka potrącona podczas relacji

Tuż po tym jak prezenter wiadomości połączył się z Tori, ta została potrącona przez srebrne auto. Siła uderzenia sprawiła, że kobieta przewróciła się i strąciła kamerę ze statywu. Szybko jednak okazało się, że poza tym nic nikomu się nie stało.

O mój Boże! Właśnie zostałam potrącona przez samochód, ale nic mi nie jest. Wszystko z nami w porządku — powiedziała Yorgey kilka sekund później.

Tori zaczęła się śmiać i powiedziała, że tak właśnie wygląda telewizja na żywo. Ponieważ reporterka była na miejscu sama musiała szybko reagować. Wstała, poprawiła statyw i kontynuowała swoją pracę.

Po skończonej relacji na temat wodociągu Tori pojechała do szpitala. Na miejscu okazało się, że nie ma żadnych obrażeń i jest tylko w szoku. Kobieta, która prowadziła auto także wyszła z wypadku bez szwanku.

Zobacz także: Watch: Reporter Accidentally Hit By Car On Live TV, Finishes Report
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: ZNP komentuje słowa Czarnka. "Wszędzie widzą ten seks"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić