o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Roman Giertych zatrzymany przez CBA. "To polityczna zemsta"

76
Podziel się

Roman Giertych został dziś zatrzymany przez CBA, a w jego domu trwa przeszukanie. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, sprawa powiązana jest z posiedzeniem aresztowym ws. Leszka Czarneckiego. Córka Giertycha nie ma wątpliwości, że to "polityczna zemsta".

Roman Giertych zatrzymany przez CBA. "To polityczna zemsta"
Roman Giertych został zatrzymany przez CBA. (PAP, Leszek Szymański)
bDeLBHFN

Roman Giertych w czwartek został zatrzymany przez CBA. Jak nieoficjalnie wiadomo, ma to związek z jutrzejszym posiedzeniem aresztowym dotyczącym jego klienta Leszka Czarneckiego. Mecenas wydał w tej sprawie krótkie oświadczenie sugerujące, że to zatrzymanie ma charakter polityczny.

Roman Giertych zatrzymany przez CBA

Nie pozwólcie, żeby moje zatrzymanie przykryło katastrofę epidemiczną rządu PiS, bo taki jest tego cel - powiedział.
bDeLBHFP

Roman Giertych w czasie posiedzenia miał przedstawić dowody na interwencję w tej sprawie polityków PiS. Zatrzymanie potwierdził już rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych Stanisław Żaryn. Dodał, że ma to związek ze śledztwem dotyczącym działalności na szkodę spółki giełdowej.

Roman Giertych zatrzymany przez CBA. "Kaczyński nie upilnował Ziobry"

Sprawę skomentowała córka Giertycha - Maria Giertych. W rozmowie z Wirtualną Polską nie ukrywa, że jest to sprawa polityczna.

Trwają przeszukania w naszym domu, jest tu kilkunastu funkcjonariuszy CBA. Mój tata jest osobą zatrzymaną, chodzi o działanie na szkodę spółek handlowych. Zatrzymano go przed budynkiem sądu i przewieziono do domu. Sprawa ma charakter zemsty - opowiada.
bDeLBHFV

Roman Giertych był wicepremierem i ministrem edukacji narodowej w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Od 2007 roku jest przeciwnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie wykonuje pracę adwokata.

bDeLBHGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(76)
1234
5 dni temu
pytanie czemu dopiero teraz?!!!!
smerf
5 dni temu
Oni to tylko polityczni na pasach przejedzie polityczny weżnie łapówkę polityczny kto w to uwierzy
lgbt
5 dni temu
jak złapią złodzieja ,to prześladowanie polityczne ale bucha,,okradnę piwnice jak mnie złapią to powiem ze jestem tęczowy,i do tego polityczny
bDeLBHGr
Widz
5 dni temu
We wszystkim widzą zagrywki polityczne.
koń by sie...
5 dni temu
hahah - pierwsze wpisy już są kasowane.
Najnowsze komentarze (76)
Donald
2 dni temu
Nie pozwólcie przykryć matactw platformersów!!!!!!
kom
2 dni temu
Koń jaki jest każdy widzi
Henry...
3 dni temu
Już dawno powinien siedzieć nikt nie kupuje bajeczki że to zemsta...
123
3 dni temu
Do kamieniołomów z nim tam niech sobie zapracuje na takie luksusy
zik
3 dni temu
Bardzo szybko ozdrowiał! Jak tylko wpłacono kaucję- Tak bał się więzienia,że symulował chorobę!!!
Jan
3 dni temu
Wreszcie mamy Prawdziwy Rząd i Sprawiedliwy dla wszystkich
ona 13
4 dni temu
szanowni Państwo kiedyś trzy pokolenia pracowały na to aby czwarte pokolenie mogło żyć na wysokim poziomie i mówię tu nie tylko o poziomie finansowym. dzisiaj układziki umożliwiają, jednemu pokoleniu zarobić na trzy pokolenia do przodu.trochę przyzwoitości PANOWIE I PANIE !
lik
4 dni temu
Słabiutkie tłumaczenie..... bardzooo!!
bDeLBHGj
Pjoter
4 dni temu
HAHA Chłopina wysoki prowadzi poważne trudne sprawy, a gdy wpadają z CBA mdleje. SUABO :D Może powinni byli wysłać jakieś pisemko.... "Zwracamy się z prośbą o udostępnienie mieszkania w celu przeszukania. Planowane przeszukanie za 2 tygodnie. Pozdrawiamy CBA" Tak? BUHAHAHAHA
Ula
4 dni temu
Zwykły Kowalski siedział by już dawno a tu ,,sprawa polityczna'' albo ,,zemsta''. Szkoda, że oni wszyscy wyjdą i będą wmawiać wszystkim, że byli prześladowani za głoszenie swoich poglądów na temat ,,władzy''. Dobre jest też to jak Giertych nie rozpoznaje nikogo ale dał radę powiedzieć że stracił przytomność bo coś tam zrobił mu ,,agent'', który wszedł z nim do łazienki no i nie ma to jak zrzucić wszystko na nieradzenie sobie z pandemią, ciekawe jak oni jak byli u ,,władzy'' poradziliby sobie z pandemią. Kiedy w końcu przyjdą do polityki ludzie, którzy nie są ,,umoczeni'' którzy faktycznie zrobią tak, żeby żyło się stabilnie i bezpiecznie, żeby była dobrze płatna praca, dach nad głową.... kiedy ????????
..........
4 dni temu
NIE POZWOLIMY ZERO AFER
ole ole
4 dni temu
Przecież on jest niewinny. Te 90 milionów to mu sie należało ....hihi
gość
4 dni temu
Synalek Krauzego nazywany, Księciem Trójmiasta, pobił dziennikarza tvp, relacjonującego zatrzymanie ojca, wczoraj wieczorem!!!
lik
4 dni temu
Nic na swoja obronę!!!!HAHAHA!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić