Samuel Pereira gościem Kanału Zero. Boniek aż nie wytrzymał. "Chory człowiek"

44

Ten odcinek wywołał naprawdę sporo emocji wśród widzów. W poniedziałek 12 lutego Samuel Pereira, czyli ówczesny wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i kierownik TVP Info gościł w programie o nazwie Kanał Zero, który prowadzi na YouTube Krzysztof Stanowski. Liczne wypowiedzi Pereiry błyskawicznie odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Nie wytrzymał nawet Zbigniew Boniek.

Samuel Pereira gościem Kanału Zero. Boniek aż nie wytrzymał. "Chory człowiek"
Samuel Pereira w Kanale Zero (YouTube, Kanał Zero)

Rozmowa, jaką przeprowadził na kanale na YT Krzysztof Stanowski z gościem Samuelem Pereirą, przebiegała na żywo. Widzowie nie wierzyli w to, co słyszą z ust polskiego publicysty portugalskiego pochodzenia. Upust emocjom dawali w komentarzach. "Jedź z nim, Stano" - wtórowali internauci.

Gospodarz programu Kanał Zero co krok punktował działania byłego wicedyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i kierownika TVP Info. Zarzucał mu wiele nieprawidłowości.

Samuel Pereira zdawał się tym jednak zupełnie nie przejmować. Co więcej, dodawał, że jest dumny z wymyślenia programów, takich jak np. "Jak oni kłamią" w TVP Info. - Czy jesteś właściwą osobą do demaskowania kłamstw? - dopytywał Stanowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To obrzydliwe". Tomasz Siemoniak oburzony wpisem Samuela Pereiry o b. więźniu Auschwitz Marianie Turskim
Wprowadziłem takie programy (do TVP), więc jestem - stwierdził stanowczo Pereira.

Samuel Pereira gościem Kanału Zero. Boniek aż nie wytrzymał

Pereira wyjaśnił również Stanowskiemu, dlaczego nie pokazywali konferencji Donalda Tuska w TVP Info.

(...) byłoby za dużo do sprostowania. Odkąd Donald Tuska wrócił do polskiej polityki pojawił się problem ciągłego kłamstwa i manipulacji w jego wystąpieniach - wyznał Pereira.

- Mówiliśmy prawdę przez osiem lat w TVP. Przedstawialiśmy interes narodowy. Na pewno były rzecz, które powinny wyglądać inaczej. Tylko w ogólnym rozrachunku ten stan pluralizmu się zwiększył, bo kiedyś widzowie mieli wybór. Teraz tego nie mają. Mają do wyboru TVN i "podróbkę", która jest gorszej jakości. To nie jest przypadek, że oglądalność TVP tak bardzo spadła - kontynuował.

Wywiad z ówczesną gwiazdą TVP najwyraźniej oglądał Zbigniew Boniek, polski piłkarz i trener. Do tematu odniósł się w serwisie X (dawniej Twitter). Nie szczędził gorzkich słów.

Co on pierd….i. Pierwszy raz go słucham. Myślałem, że to kawał skurwys…a. Jest gorzej… Żeby nie było wątpliwości. Chodzi o Samuela P. Chory człowiek przełączam na Juve-Udinese - napisał Boniek.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić