Seks na ławce w centrum polskiego miasta. Policja zatrzymała kochanków

116

Para bezwstydnych kochanków uprawiała seks na ławce w centrum Kościerzyny (woj. pomorskie). Miłosne igraszki nagrał jeden ze świadków, po czym nagranie trafiło do internetu. Dzięki temu para została już zatrzymana.

Seks na ławce w centrum polskiego miasta. Policja zatrzymała kochanków
Para kochanków uprawiała seks na ławce, w centrum miasta. (YouTube)

Na rynku w Kościerzynie na Kaszubach w ubiegły piątek 4 września jedna z par nie zważając na ludzi wokół, uprawiała seks na ławce. O bulwersującej sytuacji zawiadomili policję świadkowie zdarzenia, jednak gdy ci przyjechali na miejsce, para zdążyła się ulotnić. Do sieci trafiło nagranie miłosnego aktu bezwstydników.

Kochankowie trafili już w ręce policji

Policja zabezpieczyła filmik, który trafił do internetu, a także miejski monitoring. Dzięki temu udało się szybko ustalić, kim są osoby, które dopuściły się nieobyczajnego zachowania.

Jak pisze Dziennik Bałtycki policjanci przesłuchali w tej sprawie 30-letnią kobietę. Natomiast 36-letni mężczyzna jeszcze czeka na przesłuchanie. Para, która dopuściła się wykroczenia to mieszkańcy powiatu kościerskiego.

Kobieta przyznała się do udziału w zdarzeniu. Nie została ukarana mandatem, ponieważ sprawa trafi do sądu, a tam 30-latka złoży szczegółowe wyjaśnienia w tej sprawie. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna są znani policji, zwłaszcza dzielnicowym. Dopuścili się już wcześniej drobnych wykroczeń. Jak się okazało podejrzani nie są parą na co dzień.

W tym czasie na Rynku w Kościerzynie znajdowało się wiele osób. Nie przypominam sobie, aby w Kościerzynie miała miejsce podobna sytuacja w miejscu publicznym. Dodam, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany. Areszt może zostać zasądzony w wymiarze od 5 do 30 dni - mówi Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim".
Zobacz także: Seks przedmałżeński w dawnej Europie. Czy dawniej ludzie byli bardziej ''cnotliwi''?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić