"Siema Boże". Zaskakujące nagranie popularnego księdza

52

Ksiądz Rafał Główczyński cieszy się ogromną popularnością. Duchowny, który w mediach społecznościowych występuje pod pseudonimem "Ksiądz z osiedla", znów mocno zaskoczył. Tym razem za sprawą nagrania dotyczącego klękania w kościele.

"Siema Boże". Zaskakujące nagranie popularnego księdza
Ksiądz Rafał Główczyński pokazał, jak należy klękać w kościele (TikTok)

"Ksiądz z osiedla", czyli ks. Rafał Główczyński, jest duchownym z parafii w Piastowie (pow. pruszkowski). Jakiś czas temu ten kapłan znów zaskoczył. Wszystko za sprawą tego, że opublikował krótki filmik, podczas którego zaprezentował kilka sposobów klękania przed ołtarzem w kościele.

Pokazał trzy niewłaściwe postawy. Nazwał je w bardzo humorystyczny sposób: "Z telemarkiem", "Szybko, żeby nie zasłaniać" oraz "Siema Boże". Na koniec przedstawił również ten właściwy sposób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zapytaliśmy o ministra edukacji. Niektóre odpowiedzi mogą zaskoczyć

Niewątpliwie tego typu filmiki są bardzo wartościowe. Właśnie dzięki nim użytkownicy TikToka mogą się czegoś nauczyć.

W komentarzach uaktywniło się wielu internautów, którzy nawet nie ukrywają tego, że stawiają na opcję "siema Boże". "Siema Boże wygrywa wszystko" - oceniła jedna z tiktokerek.

Kim jest "Ksiądz z osiedla"?

Ksiądz Rafał Główczyński jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których trafia do młodych osób.

Nazywam się ks. Rafał Główczyński SDS. Należę do zgromadzenia zakonnego księży Salwatorianów. Zaraz po święceniach myślałem, że zostanę wysłany do Madrytu, potem do Meksyku, a skończyło się na tym, że mam życie jak w Madrycie tyle, że najpierw w Elblągu, a teraz w Warszawie. Opiekuje się Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej, który zrzesza młodzież ze szkół ponadpodstawowych. Uczę religii w szkole, organizuję różne akcje charytatywne - tak ks. Rafał Główczyński opisuje siebie na kanale na YouTube.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić