Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Skandal na cmentarzu! Okradł świeży grób maleńkiego dziecka

16
Podziel się

Do absolutnie skandalicznego zdarzenia doszło na cmentarzu w Jarocinie. Złodziej ukradł figurkę aniołka z grobu maleńkiego dziecka. "Niech cię ruszy sumienie, oddaj to" - apeluje jego matka.

Skandal na cmentarzu! Okradł świeży grób maleńkiego dziecka
Skandal na cmentarzu w Jarocinie (Facebook)

O skandalicznym czynie hieny cmentarnej informuje na Facebooku matka zmarłego dziecka. "Uwaga! Jarocin! Złodzieju, który ukradłeś mojemu dziecku aniołka!!! Niech cię ruszy sumienie, oddaj to!!! Po co ci aniołek" - grzmi kobieta.

Wyjaśniła, że aniołka położyła na grobie dziecka w czwartek 7 października. Gdy udała się na cmentarz w środę 13 października, to figurki już nie było.

Jeśli ktoś coś widział lub słyszał proszę o pomoc. Liczę na siłę FB i na to, że tego złodzieja dosięgnie kara... - zaznacza zdruzgotana matka.

"Tacy ludzie bez serca..."

Autorka wpisu zdradziła "Faktowi", że na cmentarzu działają kamery, ale rejestrują jedynie to, co dzieje się przy bramach, wobec czego nie wychwyciły momentu kradzieży.

Dziś kupiłam nowego aniołka, zobaczymy czy zniknie do wszystkich świętych. Strach cokolwiek iść kupić i położyć. Tacy ludzie bez serca są, okradając tych, co odeszli - powiedziała kobieta tabloidowi.

Jej synek zmarł tuż po narodzinach. Pochowała go na początku sierpnia.

Zobacz także: Kryzys w psychiatrii dziecięcej. Rzecznik Praw Pacjenta: widzimy światełko w tunelu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
skandal
4 tyg. temu
Kradną głównie menele,których utrzymujemy. To ci, którzy dostają darmową odzież z MOPS, mają wyprawione święta - po 2 olbrzymie torby jedzenia, dostają darmowe bony obiadowe do baru. My, podatnicy za to wszystko płacimy, a oni jeszcze bezczelnie okradają groby, żeby miec na wódę.Do sprzątania ulic ich zastrudnic i odśnieżania, a nie darmo wszystko dawac. Przyjdą zmęczeni po pracy to nie będą myślec o okradaniu grobów.
Rozgoryczony
3 miesiące temu
Śmierć dzieciątka, trauma żyjącej matki (szczere wyrazy współczucia), a w tym wszystkim doskonale odnajduje się jakieś nieludzkie bydlę, które czuje się spełnione gdy kogoś tak nieszczęśliwego okradnie, gdy sprofanuje bezbożnie miejsce czyjegoś pochówku, gdy spowoduje rozdzieranie krwawiącego serca matki zmarłego dziecka, gdy wie że ktoś przez niego cierpi. Jakim zwierzęciem (nie umniejszając tym samym prawdziwym zwierzętom) w ludzkiej skórze, by umieć czerpać satysfakcję i energię życiową z bólu innych Osób??? Jakim trzeba być: ...??? Dalej nie piszę, bo dalsze słowa są już niecenzuralne.
Gość
3 miesiące temu
Złodzieje na cmentarzach, to przeważnie mali pijaczkowie - dla wódki zrobią wszystko. Dla mnie prawdziwymi przestępcami są ci, którzy od nich kupują. Jeżeli pijak stoi przed bramą cmentarza z wiązanką kwiatów, to chyba nie ma wątpliwości skąd ją ma. Winny jest ten, co kupi te kwiaty. I co, cieszy się, że na grobie bliskiego położył piękne kwiaty za grosze. Naprawdę nie wie że są z kradzieży? Gdyby "uczciwi" ludzie nie kupowali rzeczy od złodziei, to nie byłoby kradzieży. Jak się coś kupuje za ćwierć ceny, to wiadomo skąd.
PS81
3 miesiące temu
Droga Mamo , na ludzką GŁUPOTĘ nie poradzisz nic niestety !!! Wyrazy współczucia
Tylko myślę
3 miesiące temu
Powinny być wartości, które każdy rozumie i szanuje. Ale nie żyjemy takim świecie. Grób małego dziecka jest jedną z tych spraw.
Kavior
3 miesiące temu
a po co umarłemu aniołek?
POLKA
3 miesiące temu
Obraz dzisiejszego polaka u nas tez okradaja groby.
Evcia
3 miesiące temu
U mojej siostry na grobie wyrwali bratki.
LLLLLLL
3 miesiące temu
To takie typowo katolickie. Wstyd.
Bella
3 miesiące temu
Złodzieju pamiętaj Pan Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy . Jak nie oddasz to ci te złodziejskie łapy wykręci za karę , wiec pilnuj się i zwróć to co ukradłem a to już !!!
To byl
3 miesiące temu
Arek akymowitz
Normalna
3 miesiące temu
Najciekawiej po wszystkich swietych znikaja z grobów drozsze znicze. Wklady zostawiaja obudowę zabieraja już kilka lat z rzedu.
xyz
3 miesiące temu
Ale co niedzielę w pierwszej ławce w kościele...
Anka
3 miesiące temu
Takie sytuacje-okradanie grobów mają miejsce w całej Polsce. To się w głowie nie mieści, że takie hieny cmentarne żyją wśród nas. Brzydzę się takimi ludźmi .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić