Skandal na cmentarzu! Okradł świeży grób maleńkiego dziecka

28

Do absolutnie skandalicznego zdarzenia doszło na cmentarzu w Jarocinie. Złodziej ukradł figurkę aniołka z grobu maleńkiego dziecka. "Niech cię ruszy sumienie, oddaj to" - apeluje jego matka.

Skandal na cmentarzu! Okradł świeży grób maleńkiego dziecka
Skandal na cmentarzu w Jarocinie (Facebook)

O skandalicznym czynie hieny cmentarnej informuje na Facebooku matka zmarłego dziecka. "Uwaga! Jarocin! Złodzieju, który ukradłeś mojemu dziecku aniołka!!! Niech cię ruszy sumienie, oddaj to!!! Po co ci aniołek" - grzmi kobieta.

Wyjaśniła, że aniołka położyła na grobie dziecka w czwartek 7 października. Gdy udała się na cmentarz w środę 13 października, to figurki już nie było.

Jeśli ktoś coś widział lub słyszał proszę o pomoc. Liczę na siłę FB i na to, że tego złodzieja dosięgnie kara... - zaznacza zdruzgotana matka.

"Tacy ludzie bez serca..."

Autorka wpisu zdradziła "Faktowi", że na cmentarzu działają kamery, ale rejestrują jedynie to, co dzieje się przy bramach, wobec czego nie wychwyciły momentu kradzieży.

Dziś kupiłam nowego aniołka, zobaczymy czy zniknie do wszystkich świętych. Strach cokolwiek iść kupić i położyć. Tacy ludzie bez serca są, okradając tych, co odeszli - powiedziała kobieta tabloidowi.

Jej synek zmarł tuż po narodzinach. Pochowała go na początku sierpnia.

Zobacz także: Kryzys w psychiatrii dziecięcej. Rzecznik Praw Pacjenta: widzimy światełko w tunelu
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić