Skandal w Płocku. Lekarz zwolniony. "Jesteśmy w szpitalu, pijemy piwko"

233

W sieci pojawiło się skandaliczne nagranie, które zostało wykonane w płockim szpitalu. Autorka opowiada, że właśnie pije piwo z lekarzem, który akurat ma dyżur na oddziale ginekologiczno-położniczym. Konsekwencje już zostały wyciągnięte.

Skandal w Płocku. Lekarz zwolniony. "Jesteśmy w szpitalu, pijemy piwko"
Nagranie zostało wykonane w szpitalu. (YouTube)

Nagranie trafiło do sieci 31 marca. Wydarzenia, która są tam ukazane rozgrywały się jednak w niedzielę.

Kobieta podpisana jako Marta C. mówi, że znajduje się pokoju lekarskim. Pokazuje, że siedzi przy stole, na którym znajdują się talerze z jedzeniem i butelki otwartego piwa. Na dowód, ze rzecz rozgrywa się szpitalu w Płocku, pokazuje także widok z okna.

Skandal w szpitalu

Marta C. opowiada, że przyszła do szpitala do swojego przyjaciela, który miał akurat dyżur. To właśnie z nim miała odpoczywać przy piwie i obiedzie. Na nagraniu sugerowała wielokrotnie, że nie jest to pierwszy raz.

Zobacz także: Burmistrz wciągał coś nosem z blatu? Wyciekło nagranie
Siedzę sobie teraz i jemy spaghetti z małżami z Pawełkiem, pijemy sobie piwko, on nie pije, ja piję. Oglądamy sobie „Seks w wielkim mieście”. Jesteśmy w szpitalu. Mam w…ne, że to nagranie obejrzy cały internet. Mam znajomych w szpitalu, mam znajomych wszędzie - mówi na nagraniu kobieta.

Portal Petronews skontaktował się w tej sprawie ze szpitalem. W odpowiedzi przesłano oświadczenie, z którego wynika, że lekarz został dyscyplinarnie zwolniony.

W odpowiedzi informuję, że z dniem 01.04.2021 r. rozwiązano umowę o pracę z lekarzem pełniącym dyżur w Oddziale ginekologiczno-położniczym, w dniu w którym wykonano opublikowane nagranie – przekazała nam Lucyna Koper, Kierownik Działu Organizacji i Nadzoru Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.
Zobacz także: Marta C.- skandal w płockim szpitalu Winiary. Treść szokuje. Czy to ustawka by zniszczyć lekarza ?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić