Skandal w szkole podstawowej. Uczeń uderzył nauczycielkę

520

Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół w Kędzierzynie Koźlu. Uczeń szóstej klasy uderzył nauczycielkę zeszytem. Na miejscu interweniowała policja.

Skandal w szkole podstawowej. Uczeń uderzył nauczycielkę
Szkoła podstawowa nr 109 (Google Maps)

Bulwersujące wydarzenie opisał lokalny portal nto.pl. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, we wtorkowe przedpołudnie uczeń klasy szóstej uderzył nauczycielkę zeszytem. Po wybryku chłopiec uciekł ze szkoły. Na miejscu szybko pojawiła się policja.

Nigdy do tej pory nie podniósł jednak ręki na nauczyciela - dowiedzieli się dziennikarze od uczniów i pracowników szkoły.

To jednak nie wszystko, gdyż jak ustalono, z młodym uczniem szkoły podstawowej już wcześniej były problemy. Do placówki wezwano policję, która zajmie się sprawą naruszenia nietykalności cielesnej nauczyciela. Funkcjonariusze dotarli do chłopca, jak i jego opiekuna prawnego.

Sprawa jest wyjaśniana i może zostać skierowana do sądu rodzinnego - przekazała nto.pl kom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Pobity inny nauczyciel

To nie pierwszy w tym roku szkolnym taki przypadek. Na początku września piętnastoletni uczeń zaatakował nauczycielkę w szkole podstawowej w Głogowie. Kobieta został przez ucznia m.in. uderzona w twarz.

Zobacz także: Wrzawa po słowach Hołowni. Prof. Maksymowicz dolał oliwy do ognia
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić