Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|
aktualizacja

Śmierć Macieja Aleksiuka. Poszukiwany mężczyzna w rękach policji

5
Podziel się:

Policja wciąż bada sprawę śmierci Macieja Aleksiuka. Niedawno udostępniono nagranie z wizerunkiem mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą. Sam zgłosił się na komisariat.

Śmierć Macieja Aleksiuka. Poszukiwany mężczyzna w rękach policji
Policja udostępniła wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który mógł mieć związek z (Policja)

Maciej Aleksiuk ostatni raz był widziany w nocy z 25 na 26 września. Wracając z imprezy w klubie X-Demon we Wrocławiu słuch i ślad po nim zaginął. 3 października znaleziono nieżyjącego już 20-latka w Odrze.

Podczas śledztwa zarzuty usłyszał ochroniarz i menadżer klubu. Ten pierwszy oskarżony został o pobicie, do czego się przyznał, drugi z kolei miał utrudniać śledczym pracę do się nie przyznaje. Ochroniarzowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności, menadżerowi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Policja dotarła jednak do nagrań z monitoringu, z których wynika, że jeszcze jedna osoba może być zamieszana w zdarzenie. Funkcjonariusze udostępnili wizerunek młodego mężczyzny i prosiła o kontakt każdego, kto może znać miejsce jego pobytu.

Z relacji Faktu wynika, że mężczyzna sam zgłosił się na komisariat. Policja miała przedstawić mu zarzut udziału lub współudziału w bójce. Nie podano informacji, jaki wpływ mogło mieć to na późniejszą śmierć poprzez utopienie Macieja Aleksiuka.

Zobacz także: Wstrząsające nagrania z fermy norek. "To jest obóz koncentracyjny dla zwierząt"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
jacek
rok temu
"utrudniać śledczym pracę do się nie przyznaje" - zatrudniejscie kogoś kto umieć pisać !!!!!!!!!!!!!1
berrry
rok temu
Panowie mnie pod domem pobili to napisali mi że ojciec mnie pobil i umorzono sprawę w rejonowej jak i okręgowej :) u nas lepiej nie wszczynac postepowania wobec sprawóc bo może to trwac przy nie udolnosci 10 lat
Alan
2 lata temu
Za pobicie , które doprowadziło do śmierci pokrzywdzonego-dożywocie z ciężkimi robotami albo kara śmierci, zaś dla sprawcy utrudniania postępowania karnego i niezawiadomienia policji o przestępstwie-15 lat odsiadki z ciężkimi robotami.
Mmm
2 lata temu
Oby sprawcy skonali w męczarniach. Życzę im tego
Fred
2 lata temu
Znowu jakiś bohater z ONR coś ukrywa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić