o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Śmierć Macieja Aleksiuka. Poszukiwany mężczyzna w rękach policji

3
Podziel się

Policja wciąż bada sprawę śmierci Macieja Aleksiuka. Niedawno udostępniono nagranie z wizerunkiem mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą. Sam zgłosił się na komisariat.

Śmierć Macieja Aleksiuka. Poszukiwany mężczyzna w rękach policji
Policja udostępniła wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który mógł mieć związek z (Policja)
bEstGOZh

Maciej Aleksiuk ostatni raz był widziany w nocy z 25 na 26 września. Wracając z imprezy w klubie X-Demon we Wrocławiu słuch i ślad po nim zaginął. 3 października znaleziono nieżyjącego już 20-latka w Odrze.

Podczas śledztwa zarzuty usłyszał ochroniarz i menadżer klubu. Ten pierwszy oskarżony został o pobicie, do czego się przyznał, drugi z kolei miał utrudniać śledczym pracę do się nie przyznaje. Ochroniarzowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności, menadżerowi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

bEstGOZj

Policja dotarła jednak do nagrań z monitoringu, z których wynika, że jeszcze jedna osoba może być zamieszana w zdarzenie. Funkcjonariusze udostępnili wizerunek młodego mężczyzny i prosiła o kontakt każdego, kto może znać miejsce jego pobytu.

Z relacji Faktu wynika, że mężczyzna sam zgłosił się na komisariat. Policja miała przedstawić mu zarzut udziału lub współudziału w bójce. Nie podano informacji, jaki wpływ mogło mieć to na późniejszą śmierć poprzez utopienie Macieja Aleksiuka.

bEstGOZp
Zobacz także: Wstrząsające nagrania z fermy norek. "To jest obóz koncentracyjny dla zwierząt"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEstGOZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Alan
7 miesięcy temu
Za pobicie , które doprowadziło do śmierci pokrzywdzonego-dożywocie z ciężkimi robotami albo kara śmierci, zaś dla sprawcy utrudniania postępowania karnego i niezawiadomienia policji o przestępstwie-15 lat odsiadki z ciężkimi robotami.
Mmm
8 miesięcy temu
Oby sprawcy skonali w męczarniach. Życzę im tego
Fred
8 miesięcy temu
Znowu jakiś bohater z ONR coś ukrywa.
bEstGOZL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić