Śmierć w akademiku Politechniki Lubelskiej. Student nie żyje

201

Do tragicznego wypadku doszło w jednym z Domów Studenta przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie (woj. lubelskie). Dyżurny służb ratunkowych otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który leży na daszku nad drzwiami wejściowymi do budynku. Okazało się, że nie żyje.

Śmierć w akademiku Politechniki Lubelskiej. Student nie żyje
Do tragedii doszło w jednym z Domów Studenta przy ulicy Nadbystrzyckiej (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Artur Widak/NurPhoto)

Jak podaje portal Spotted Lublin, zawiadomienie o tragedii nadeszło w niedzielę 24 października po godzinie 7. Po przybyciu na miejsce lekarz potwierdził, że młody mężczyzna zmarł.

Nie żyje 22-letni student. Wypadł z okna akademika w Lublinie

W sprawie okoliczności śmierci młodego mężczyzny wszczęto śledztwo. Miejsce tragedii zostało zbadane przez funkcjonariuszy policji, pracujących pod nadzorem prokuratora.

Według ustaleń Spotted Lublin zmarły to 22-letni student, obywatel Ukrainy. Przyjechał do Polski, żeby zdobyć wykształcenie. Młody mężczyzna miał wypaść z okna znajdującego się na trzecim piętrze.

Zobacz także: Zobacz też: Wyprzedzał "na trzeciego". Mrożące krew w żyłach wideo z Podlasia

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami funkcjonariuszy policji do śmierci 22-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. Portal Fakt podał, że obywatel Ukrainy prawdopodobnie targnął się na własne życie.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić