"Spider-Man" poprowadził atak w sklepie. 6 osób rannych

260

Mężczyzna przebrany za Spider-Mana wraz z grupą kilku innych napastników dokonali ataku na pracowników i klientów jednego z brytyjskich sklepów. Sześć osób zostało rannych. Pięciu oprawców zatrzymała policja.

"Spider-Man" poprowadził atak w sklepie. 6 osób rannych
"Spider-man" pobił kobietę w sklepie. (Twitter.com)

Do bójki doszło w jednym ze sklepów sieci Asda w pobliżu stacji metra Clapham Junction w Londynie. Grupa osób przebranych za superbohaterów, którymi dowodził "Spider-Man", pobiła pracowników i klientów marketu.

Okrutny atak w sklepie

Na nagraniach można zobaczyć, jak jeden z mężczyzn kopie w twarz bezbronną kobietę, a następnie uderza ją pięścią. Na innym filmie widać, jak mężczyzna na wózku inwalidzkim zostaje powalony na ziemię ciężkim przedmiotem.

Sześć osób zostało rannych. Zszokowani świadkowie początkowo myśleli, że to żart, ponieważ grupa była przebrana za znanych bohaterów. Szybko się okazało, że to prawdziwy atak.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Klienci szybko powiadomili ochronę sklepu i policję. Zatrzymano pięć osób, które wkrótce odpowiedzą za atak przed sądem - przekazuje "Daily Mirror".

W sprawie wciąż toczy się postępowanie, które pozwoli ustalić przyczynę tej bójki. Policja ma jednak obawy, że atak był bezsensownym aktem przemocy i próbą "popisania się".

Zobacz także: Niemcy sprzątają po powodzi. Pomagają ochotnicy z całego kraju
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić