Spotkała go szybka karma. Kierowca w ogóle się tego nie spodziewał

68

Na YouTube opublikowano nagranie wideo zarejestrowane na jednej z polskich dróg, które - miejmy nadzieję - da do myślenia niejednemu kierowcy. Pirat drogowy, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej szybko pożałował swojej decyzji. Mężczyznę spotkała szybka karma.

Spotkała go szybka karma. Kierowca w ogóle się tego nie spodziewał
Kierowcę skody zatrzymała policja (YouTube, STOP PIRAT)

Nagrana scena może być przestrogą dla innych. Na budowie jednej z polskich dróg nagrano niebezpieczną sytuację. Po obejrzeniu nagrania wideo, które opublikował kanał STOP PIRAT na YouTube, każdy kierowca dwa razy zastanowi się, zanim rozpocznie manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu.

Wideo zostało nagrane w październiku 2016 roku, jednak dopiero teraz trafiło do sieci. Niewątpliwie materiał ten może być filmikiem instruktażowym dla niejednego kierowcy. Filmik powstał w jesienny dzień, przy opadach deszczu i ograniczonej widoczności. Nagrywający poruszał się fragmentem drogi, która była w budowie. Pomimo niebezpiecznych warunków i podwójnej linii ciągłej, kierowca skody zdecydował się na manewr wyprzedzania.

Niebezpieczny manewr nie zakończył się na szczęście wypadkiem. Kierowca skody chciał zaoszczędzić czas, a uzyskał wprost przeciwny skutek. Jego brawurową jazdę widzieli policjanci w nieoznakowanym radiowozie. Pirat został niezwłocznie przez nich zatrzymany. W drugiej części nagrania widać, jak mundurowi rozpoczęli wobec niego interwencję, która zapewne zakończyła się solidnym mandatem i punktami karnymi.

"Istna karma"

Nagrana sytuacja spodobała się internautom. Komentujący bardzo ucieszyli się, że pirat drogowy poniósł konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Serce się raduje - napisał internauta.
Istna karma, pięknie - stwierdził z satysfakcją komentujący.
I skończyło się rumakowanie - podsumował internauta.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić