Stuletnia pomyłka poczty. Kobieta szuka adresata pocztówki

5

Do niezwykłej pomyłki doszło w amerykańskich sortowniach listów. Jedna z pocztówek dotarła do niewłaściwej osoby. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż wiadomość została wysłana sto lat temu. Przypadkowa odbiorczyni szuka rodziny adresata.

Stuletnia pomyłka poczty. Kobieta szuka adresata pocztówki
Zaginiona kartka sprzed 100 lat (Brittany Keech)

Brittany Keech otrzymała niezwykłą pocztówkę. Kobieta wyjęła ze swojej skrzynki pocztowej korespondencję. Oprócz spodziewanych rachunków znalazła się tam pocztówka. Zdziwiło to Keech, która pomyślała, że w dzisiejszych czasach już takich pocztówek się nie wysyła. Jej uwaga była trafna. Po chwili okazało się, że kartka została wysłana w 1920 roku.

Pocztówka wysłana przez Flossie Burgess była zaadresowana do kuzynostwa. Treść wiadomości nie dotyczy żadnej konkretnej sprawy. Autorka pisze o stanie zdrowia swojej matki, pogodzie i pyta o swoich dziadków. Na końcu prosi o odpowiedź, którą zapewne nigdy nie otrzymała. Sama pocztówka była wysłana 29 października 1920 roku, zapewne z okazji Halloween. Wskazuje na to namalowany na niej obrazek.

Poszukiwania

Brittany Keech rozpoczęła poszukiwania krewnych adresata. Na początku dodała post na Facebooka. Tam opisała sprawę i poprosiła innych o pomoc. Niektóre z osób pokazały w komentarzach dokumenty, które mogą pomóc w rozwiązaniu zagadki. Z kobietą zaczęły kontaktować się lokalne i ogólnokrajowe media. Powstał nawet materiał telewizyjny, który opowiada o nietypowej sytuacji.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić