Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Stworzył "Przystanek Jezus". Ks. Artur Godnarski nie żyje

304

Nie żyje ks. Artur Godnarski, który stał za inicjatywą Przystanek Jezus, odbywającą się podczas kostrzyńskiego Przystanku Woodstock (obecnie Pol’and’Rock Festival). Duchowny zmarł na koronawirusa. Odszedł w wieku 52 lat.

Stworzył "Przystanek Jezus". Ks. Artur Godnarski nie żyje
Ks. Artur Godnarski zmarł na COVID-19. Miał 52 lata (Twitter)

Zmarł ksiądz Artur Godnarski. Duchowny od kilku dni zmagał się z COVID-19 w szpitalu. O jego śmierci poinformowali autorzy profilu Przystanek Jezus na Facebooku.

Dziękując wszystkim, którzy w tych dniach wspierali ks. Artura modlitwą, spieszymy by przekazać wiadomość, że Pan zdecydował wziąć go do siebie – napisano w mediach społecznościowych.

Organizator Przystanku Jezus miał koronawirusa. Powikłania po przeszczepie

Organizator Przystanku Jezus był zakażony koronawirusem. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej ks. Artur Godnarski przeszedł przeszczep nerki. Miał w związku z tym obniżoną odporność.

Patrząc na jego życie i to, co każdy z nas mu zawdzięcza, oraz wierząc w zmartwychwstanie – nie rozpaczajmy – pamiętając, że kiedyś spotkamy się na innym przystanku – twarzą w twarz z Tym, do którego ks. Artur nas prowadził i którego uczył nas kochać i naśladować – podkreślono na profilu Przystanek Jezus.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie żyje ks. Artur Godnarski. To on wymyślił Przystanek Jezus

Ks. Artur Godnarski był należał do diecezji zielonogórsko-gorzowskiej od 1994 r. Był założycielem Wspólnoty św. Tymoteusza, która zainicjowała Przystanek Jezus. Od 2011 r. pełnił funkcję sekretarza Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji.

Obejrzyj także: Jezus na Woodstocku. W Kostrzynie nad Odrą trwa "Przystanek Jezus"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić