Rafał Strzelec| 

Szaleniec w masce gazowej wszedł do sali zabaw. Szokujące sceny w Ząbkach

27

W Ząbkach pod Warszawą doszło do niespotykanej sytuacji. Zamaskowany mężczyzna wszedł do sali zabaw, gdzie przebywały dzieci. Jedna z przerażonych matek od razu chwyciła swoją pociechę. Mężczyzna wykonał jeden gest, który może budzić grozę. Potem wyszedł. Szuka go policja.

Szaleniec w masce gazowej wszedł do sali zabaw. Szokujące sceny w Ząbkach
Dziecko podczas zabawy - zdjęcie poglądowe (Getty Images, ©2017 Kohei Hara)

W ostatnich tygodniach coraz więcej mówi się na temat bezpieczeństwa dzieci. Po śmierci Maurycego z Poznania i ataku 18-latka w szkole w Kadzidle jest to szczególnie widoczne. Rzeczywistość pokazuje, że nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Dlatego takie zdarzenia i zachowania jak w Ząbkach, budzą przerażenie.

Szaleniec wszedł do sali zabaw

"Fakt" opisuje zdarzenie, jakie miało miejsce w sali zabaw w Ząbkach. Jak czytamy, do obiektu wszedł mężczyzna z maską gazową na głowie i długim płaszczu. - Wyglądał strasznie. Przez chwilę zastanawiałam się, co mam robić, bo nie wiedziałam, z jakim zamiarem do nas przyszedł - opowiada w rozmowie z tabloidem pani Milena, właścicielka sali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Do Sejmu z dzieckiem? Co myślą na ten temat Polacy?

Jedna z matek, widząc co się dzieje, wzięła dziecko na ręce. Pani Milena była gotowa, by w razie czego stanąć w obronie dzieci. - Nie pozwoliłabym ich skrzywdzić. Gdyby mężczyzna próbował im coś zrobić, miałam pod ręką szczotkę i na pewno nie zawahałabym się jej użyć - stwierdziła w rozmowie z "Faktem".

Mężczyzna został nagrany przez monitoring. Wszystko widać tam, jak na dłoni. Niechciany gość stał przez kilka minut, a w pewnym momencie pokazał właścicielce sali zabaw, żeby była cicho. W końcu wyszedł i zniknął.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pani Milena poinformowała o zdarzeniu policję i straż miejską. W ostatnim czasie w rejonie sali zabaw pojawia się więcej patroli. O zdarzeniu poinformowano także opiekunów dzieci. Opisywane zajścia miało miejsce 27 listopada. Od tamtego czasu jest na razie spokojnie.

- Liczę, że tak już zostanie, a służby częściej będą obserwować rejon w pobliżu sali zabaw. Nie chciałabym, żeby jakiemuś dziecku stała się krzywda - mówi pani Milena. Służby na razie nie odniosły się do sprawy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić