aktualizacja 

Szła z zakupami, niczego się nie spodziewając. Nagle obok spadł pocisk

Przerażające wideo z Charkowa obiegło sieć. Ukrainka wracała z zakupami, gdy nagle obok niej spadł pocisk rakietowy. I choć nie wiadomo, czy kobiecie nic się nie stało, pod koniec widzimy, jak wstaje o własnych siłach.

Szła z zakupami, niczego się nie spodziewając. Nagle obok spadł pocisk
Pocisk spadł nagle na Charków (Twitter, @OlenaHalushka)

Twittera obiegło mrożące krew w żyłach nagranie z Charkowa. Widzimy tam kobietę, która wracała z zakupami do swojego domu, gdy nagle dopadł ją pech.

Codzienność w tym kraju jest przerażająca, a cywile muszą zawsze, przy każdym wyjściu z domu, bacznie obserwować co się dzieje wokół nich. Jednak i tak na niewiele potrafi się to zdać, bo jak przewidzieć, kiedy rakieta wyląduje obok nas? A gdy już ją zobaczymy, jak się przed nią uchronić?

Niestety, właśnie to stało się na filmie. Rakieta uderzyła w drogę, po której kobieta szła, niczego się nie podziewając. Podczas ataku skuliła się, próbując przeżyć atak Rosjan.

Na szczęście przeżyła. Pod koniec filmu widzimy, jak opuszcza miejsce o własnych nogach, będąc oczywiście w ciężkim szoku.

Wielkanoc. Rosjanie kontynuują ataki w święta

W niedzielę, a więc pierwszego dnia świąt, Rosjanie ostrzeliwują kolejne miasta. Ataki przeprowadzono m.in. w rejonie Kijowa. Dalej trwają natomiast walki w Charkowie czy Mariupolu.

Z najnowszych statystyk, przekazanych przez Sztab Generalny armii ukraińskiej na Facebooku, wynika, że Rosjanie stracili ponad 20 tys. żołnierzy, niemal 800 czołgów i ponad 2 tys. wozów wojskowych. Ukraińcy zniszczyli też ok. 300 jednostek latających wroga.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić