Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Tak wygląda Biedronka w Jaworze. Policja postawiona na równe nogi

16
Podziel się

Nieznani sprawcy wpadli na pomysł, jak w krótkim czasie dorobić się fortuny. Ich celem była nie tyle Biedronka, a znajdujący się w niej bankomat.

Tak wygląda Biedronka w Jaworze. Policja postawiona na równe nogi
Złodzieje wynieśli bankomat z Biedronki (Facebook)
bEJrweEl

Kiedyś wśród złodziei popularne były napady na banki. Dziś takich przypadków jest coraz mniej, ale nie znaczy, że ludzie stracili pociąg do pieniędzy. Bandyci wzięli sobie na celownik bankomaty.

Bankomat wyniesiony z Biedronki

Tym razem głośno jest o zdarzeniu, do którego doszło w miejscowości Jawor na Dolnym Śląsku. Służby zostały wezwane do Biedronki przy ul. Limanowskiego. Doszło tam do włamania, ale bandytów nie interesowały artykuły wewnątrz sklepu.

bEJrweEn

Złodzieje połasili się na bankomat, który znajdował się w środku. Zdemolowano drzwi wejściowe, uszkodzono ściany, a następnie wyniesiono maszynę, wypłacającą pieniądze.

bEJrweEt

Wygląda więc na to, że bandyci w krótkim czasie dorobili się wielkich pieniędzy. Jaworska policja prowadzi śledztwo, dzięki któremu może uda się złapać przestępców.

Zobacz także: Okradli myjnię na Opolszczyźnie. To, co uchwyciła kamera, stało się hitem internetu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJrweEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
mirek
7 miesięcy temu
No i co, banki nadrukują sobie kasy
Kolo
7 miesięcy temu
Wkurzyli się na podatek cukrowy ,🤔🤗
ale zarobili?...
7 miesięcy temu
Problem w tym, że w bankomacie niema dużo pieniędzy. Szybko są wypłacane. Kasety bankomatu mogą być zabezpieczone, wysyłając sygnał alarmu z informacją gdzie się znajdują. Głupcy o tym nie wiedzą i wpadają.
bEJrweEP
politolog
7 miesięcy temu
Jesteśmy różni, mieszkają tu różne narody, jesteśmy różnych płci, wieku, mamy różne wykształcenie, poglądy polityczne ( wielu nie ma ich wcale ). Część z nas jest niewierząca a część wyznaje jakąś religię, mamy różne preferencje seksualne. Łączyć nas powinna Konstytucja zapewniająca wszystkim te same prawa. Tak jest w krajach cywilizacji zachodniej.
mmma
7 miesięcy temu
Biedronka-nowa metoda oszukiwania. W Stargardzie ul. Szczecińska biedronka ma celowo źle zamontowany, odwrócony i oddalony wyświetlacz cen przy ostatniej kasie. Klient nie widzi ile kasjerka kasuje i nie może sprawdzić. Ta kasa często jest jedyna czynna i jest wyjątkowo lubiana przez kasjerki. Na uwagi klientów kasjerka i kierowniczka sklepu są wredne i napuszczają klientów że spowalniają kasowanie.
stary układ
7 miesięcy temu
złodzieje bankomatów za kradzież 15 milionów dostali wyrok po 1,5 roku odsiadki....promocja sadu na wysadzanie bankomatów
wolak
7 miesięcy temu
Próżne wasze wysiłki Panowie Policjanci - wybierzcie się do Kijowa lub Lwowa po bankomat.!!
Hsjs
7 miesięcy temu
Postawiona na równe nogi? To można na krzywe? Ile ci dziennikarze mają lat? 15?
Zbyszek46
7 miesięcy temu
Demokracja i dyscyplina - sa nierozlaczne.
wqerwet367
7 miesięcy temu
Amatorzy, W Opolskim to dynamitem traktowali bankomaty :)
Edek
7 miesięcy temu
Dalej są bankomaty w gazetce promocyjnej? Gdzie jeszcze zostały?
Gosc
7 miesięcy temu
Wczoraj mówili o policjancie który napadł na bank nie tak dawno dwaj antyterroryści wysadzali bankomaty może warto poszukiwania zacząć od tego środowiska
Huchryst
7 miesięcy temu
Policja musi obstawić złomowiska. Zal będzie chłopakom tyle dobra zostawić i wpadną
bEJrweEH
gfd
7 miesięcy temu
Dodam,żedzisiejsza policja bazuje tylko na pouczeniach i głaskania złodzieja po plecach. Po co nam to zorganizujmy policje prywatną bedzie lepszy skutek i taniej.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić