aktualizacja 

Szukają Krzysia. Mama 16-latka pokazała, co znaleziono na wyspie

103

Ponad cztery miesiące temu 16-letni Krzysiek Dymiński opuścił swój dom. Od końca maja nie skontaktował się z nikim z bliskich, ale rodzice wciąż mają nadzieję, że historia ich rodziny zakończy się pozytywnie. W weekend najbliżsi nastolatka po raz kolejny przeczesywali Wisłę. - Do tej chwili, w której piszę, nie znaleźli nic oprócz… rosnących na środku wyspy pomidorów - przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych zaskoczona pani Agnieszka Dymińska.

Szukają Krzysia. Mama 16-latka pokazała, co znaleziono na wyspie
Rodzice zaginionego Krzyśka przeczesują Wisłę. (Policja)

Rodzina Dymińskich mieszka w Pogroszewie Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim. W sobotę, 27 maja Krzysztof wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Ostatni raz 16-latek był widziany na Moście Gdańskim w Warszawie.

Niestety, policja nie ma pewności, co później się wydarzyło. Są dwie hipotezy: zszedł z mostu (żyje) lub utonął w Wiśle. Nie ma żadnych nagrań potwierdzających którąś z wymienionych hipotez - pisze na Facebooku tata nastolatka Daniel Dymiński.

W związku z tym, rodzice chłopca nie ustają w poszukiwaniach, także na wodzie. Jego tata pływa m.in. po Wiśle skuterem i łódką. W ostatnich dniach także zorganizowali poszukiwania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

Poszukiwania 16-letniego Krzysztofa. Nadrzeczne znalezisko

Za pośrednictwem mediów społecznościowych matka chłopca przekazała, że jej mąż z teściem weekend po raz kolejny przeczesywali Wisłę.

Daniel z tatą pływają po Wiśle i szukają Krzysztofa. Do tej chwili, w której piszę, nie znaleźli nic oprócz… rosnących na środku wyspy pomidorów. Natura jest nieprzewidywalna… - napisała na Facebooku i dołączyła zdjęcia.

Kobieta podziękowała także wszystkim za wsparcie i podkreśliła ona, i mąż nie poddają się w dalszych poszukiwaniach.

Krzysztof Dymiński. Jak wygląda?

W dniu zaginięcia Krzysztof był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem adidas, z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Każdy ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o kontakt z policją pod nr telefonu: +48 722 20 32 / 112 lub z rodziną: 604 944 800.

Informacje można przekazać również Fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, dzwoniąc pod pod numer 116 000 lub pisząc na itaka@zaginieni.pl.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić