Przysięgał, że jej nie zdradza. Po chwili coś mu pokazała. Spanikował

23

TikTokerka twierdzi, że przyłapała swojego chłopaka za pomocą Wi-Fi w jego telefonie na zdradzie. Użytkowniczka platformy instruuje innych, pokazując im, jak mogą łatwo sprawdzić, czy ich partnerzy także nie są im wierni.

Przysięgał, że jej nie zdradza. Po chwili coś mu pokazała. Spanikował
Dziewczyna wykryła nowe sposoby na sprawdzenie zdrady (TikTok)

Dziewczyna, autorka filmiku, wykryła nowy sposób na to, jak sprawdzić, czy twoja druga połówka cię zdradza. Widzowie filmiku byli zdumieni tym nowym podejściem, a wielu z nich obiecało wypróbować sposób samodzielnie.

Na filmie opublikowanym we wtorek TikToker z nickiem Andreaspoly siedzi na miejscu kierowcy zaparkowanego samochodu. Z filmiku wynika, że jest nagrywany przez jego dziewczynę, a chłopak próbuje bronić się przed jej oskarżeniami o zdradę. Samochód zaś jest zaparkowany pod domem tej, z którą chłopak miał zdradzić swoją dziewczynę. Dziewczyna żąda, aby "poszedł do jej domu i zapukał do drzwi".

Chłopak próbuje się wybronić i oskarża swoją dziewczynę o „wariactwo”. Zauważa, że ​​na podjeździe nie ma samochodu, co prawdopodobnie wskazuje na to, że nikogo nie ma w domu, i twierdzi: „Nie znam tej dziewczyny”.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Potem dziewczyna bierze telefon w swoje ręce i włącza Wi-Fi. Telefon natychmiast łączy się z pobliską siecią o nazwie „optimusprime”. Kiedy pokazuje Polichronisowi telefon, w jego głosie wyraźnie widać panikę. Nie widzimy, czym kończy się filmik.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić