Wszystko, co robił z nianią, zostało nagrane. W Internecie zawrzało

293

Rachel wrzuciła do sieci wideo ukazujące, jak zareagował jej mąż, gdy zobaczył, że niania opiekująca się ich dzieckiem jeszcze nie wyszła z domu. Czy to na pewno stosowne?

Wszystko, co robił z nianią, zostało nagrane. W Internecie zawrzało
Mąż Rachel tańczył z nianią. (Instagram)

Rachel z USA nagrała wideo, na którym widać, jak jej mąż i pomagająca w opiece nad dzieckiem niania, reagują, gdy siebie spotkali. Miało być słodko i uroczo, jednak nie wszystkim nagranie się spodobało. Obejrzało je ponad 3 miliony użytkowników TikToka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widać na nim, jak mężczyzna podnosi nianię. Kobieta próbuje na niego wskoczyć, niczym bohaterka filmu "Dirty Dancing", jednak mimo kilku prób rozbawionym dorosłym to słabo wychodzi. Zdarzenie nagrywa i komentuje żona mężczyzny, Rachel.

Jak sama Rachel przyznała w komentarzach, nagranie miało na celu pokazanie przyjaznych relacji między małżeństwem a nianią. Ma być ona jak część rodziny. Jednak internauci rozwinęli zawziętą dyskusję na temat tego, czy tak w ogóle wypada. Inni zwrócili uwagę na to, że w momencie, gdy kobieta spada niżej, dłonie mężczyzny dotykają jej biustu, za co został oskarżony o obmacywanie. Jednak na wideo widać, że cała trójka ma przy tym niezły ubaw.

Myślicie, że przyjacielskie i rodzinne stosunki z nianią dziecka nie są na miejscu?

Zobacz także: Zmiany klimatyczne a owady. Sytuacja w polskich lasach jest na bieżąco monitorowana
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić