Zapytali mordercę, dlaczego zabił dziadków. Porażająca odpowiedź Kamila K.

298

W Kamieniu Krajeńskim doszło do przerażającej zbrodni. 23-letni mężczyzna zamordował dwoma nożami swoich bezbronnych dziadków oraz ich psa. Następnie sam zgłosił się na policję. "Fakt" ujawnił, jak odpowiedział na pytanie policjantki, dlaczego zabił dziadków.

Zapytali mordercę, dlaczego zabił dziadków. Porażająca odpowiedź Kamila K.
Podejrzany o dokonanie podwójnego zabójstwa Kamil K. (L) doprowadzany na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Tucholi, 13 bm. (PAP)

Dramat rozegrał się 12 sierpnia w Kamieniu Krajeńskim (woj. kujawsko-pomorskie). 23-latek chwycił za dwa noże i zadał wiele ciosów swojemu dziadkowi i babci, z którymi mieszkał. Zarówno 88-latek, jak i 74-latka nie mieli żadnych szans na przeżycie. Następnie morderca odebrał życie ich psu.

23-latek po dokonaniu morderstw udał się pod prysznic. Następnie jak gdyby nigdy nic ubrał się i ok. godziny 10:30 udał się na posterunek policji. Tam poinformował funkcjonariuszy, że zamordował swoich dziadków. Mężczyzna został niezwłocznie przez nich zatrzymany, a na miejsce zdarzenia wysłano patrol. Tam policjanci odkryli ciała zamordowanych.

Kamil K. od dłuższego czasu miał problem z narkotykami. Mieszkał z dziadkami w czasie nieobecności swoich rodziców. Ci przebywali za granicą w celach zarobkowych. Nie wiadomo, dlaczego 23-latek dopuścił się tej przerażającej zbrodni.

Na pytanie policjantki, dlaczego zabił dziadków, odpowiedział bezczelnie: - Żeby się, ku***, pytała.

Od 8 lat do dożywocia

23-latek spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Prokuratura w Tucholi postawiła mu dwa zarzuty zbrodni zabójstwa i uśmiercenia psa. Mężczyźnie grozi kara od 8 lat do dożywotniego pozbawienia wolności. Wszystko wskazuje na to, że w momencie zbrodni nie był niepoczytalny.

Zobacz także: Obejrzał materiały TVP o Tusku. Jarosław Gowin komentuje wprost
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić