Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

To cios dla wielu widzów. TVN rezygnuje z popularnego serialu

6

Paradokumentalny serial "Szkoła" nie będzie kontynuowany. TVN postanowił zrezygnować z tej produkcji po zrealizowaniu 13. sezonu. Dlaczego?

To cios dla wielu widzów. TVN rezygnuje z popularnego serialu
"Szkoła" znika z TVN (Szkoła, TVN)

"Szkoła" cieszyła się sporą popularnością. Ten paradokument skupia się na życiu uczniów. Pokazuje też wyzwania, przed jakimi stają nauczyciele.

Produkcja debiutowała w 2014 roku. Jedenaście sezonów wyemitowano w TVN, a wraz z początkiem dwunastego sezonu "Szkoła" przeniesiona została do TVN7.

"Szkoła". To już koniec popularnego serialu

Najnowsze informacje wskazują na to, że TVN7 nie będzie kontynuować tego projektu. Ostatni odcinek 13. sezonu "Szkoły" wyemitowany zostanie w piątek 27 listopada bieżącego roku.

Rzeczywiście, kończący się sezon "Szkoły" będzie ostatnim, już jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu produkcji. Nie będzie bezpośredniej zamiany na inny program w tym samym paśmie - ostatnio "Szkołę" pokazywaliśmy o 16.15 - ale na pewno nie zrezygnujemy z inwestycji w Siódemkę ani nie chcemy zaniedbać młodej widowni, która oglądała ten serial - mówi w rozmowie z wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN7.

"Szkoła" realizowana była przez krakowski oddział TVN. Wcześniej odpowiadał on m.in. za "W11", "Detektywów" czy też "Szpital".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić