oprac. Kamil Różycki| 
aktualizacja 

Trafiła do szpitala. Kolejne zdjęcia "nie nadają się do publikacji"

— Jedenaście dni bólu i cudem odzyskane życie — napisała na swoim Facebooku Joanna Mucha. Była minister sportu i turystyki napisała także, że przeszła poważną operację, dzięki której lekarze zdołali uratować jej życie. Na końcu zaapelowała do obserwujących o systematyczne badanie się.

Trafiła do szpitala. Kolejne zdjęcia "nie nadają się do publikacji"
(Facebook, Joanna Mucha)

Wybory do Parlamentu Europejskiego za nami, a to oznacza, że po bardzo intensywnym czasie i aż trzech elekcjach na przestrzeni niecałego roku, przyszedł moment na odpoczynek. Dla niektórych polityków okres tych kilku miesięcy był jednym z trudniejszych, czego efektem było odłożenie w czasie wielu prywatnych obowiązków i celów. 

W niektórych przypadkach na tor dalszy ze względu na życie zawodowe była przestawiona nawet tak ważna kwestia jak zdrowie. Szczególnie mocno przekonała się o tym wiceminister edukacji Joanna Mucha. Jak pisze sama poseł, przez ostatnie trzy miesiące planowała wizytę u lekarza, jednak tam nie trafiła. 

To zdjęcie z piątku jedenaście dni temu, przed operacją. Zdjęcia z kolejnych dni nie nadają się do publikacji. Jedenaście dni bólu i cudem odzyskane życie, lekarzom będę wdzięczna do końca tego nowego, odzyskanego. A wiecie, dlaczego to wszystko? Dlatego, że przez trzy miesiące wybierałam się na badania profilaktyczne i się nie wybrałam — opisuje na swoim Facebooku Joanna Mucha. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Demonstracja PiS ws. praworządności. "Przekracza wszelkie wyobrażenie"

Joanna Mucha trafiła do szpitala. Ma apel do obserwujących

W efekcie zaniedbania wizyt kontrolnych u posłanki późno wykryto schorzenie, które wymagało natychmiastowej interwencji chirurgicznej. To zaś zakończyło się kilkudniowym cierpieniem. Jak wskazuje Joanna Mucha, jej stan był na tyle zły, że można było mówić nawet o zagrożeniu życia, które na całe szczęście uratowali lekarze. 

Trwa ładowanie wpisu:facebook
A w tych badaniach wszystko byłoby widoczne i nie trzeba byłoby kroić w trybie ostrym. Proszę Was, błagam na wszystko, nie odkładajcie badań profilaktycznych, naprawdę warto je zrobić, naprawdę nic nie jest ważniejsze, naprawdę to może uratować życie. Zdrowia Wam życzę z całego serducha — dodaje posłanka KO. 
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić