Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje 9-latek. Chłopiec pomagał dziadkowi

178

W powiecie żuromińskim (Mazowsze) doszło do tragicznego zdarzenia, w którym zginął 9-letni chłopiec. Zeskoczył on z ciągnika wprost pod koła busa.

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje 9-latek. Chłopiec pomagał dziadkowi
Tragedia na Mazowszu. (Pixabay)

Informacje o tragicznym wydarzeniu podał portal rmf24.pl. Przedstawiciele rozgłośni donoszą, że doszło do niego w środę po godzinie 13:00.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Felcyn (powiat żuromiński, Mazowsze). 9-latek pomagał dziadkowi - razem zwozili ciągnikiem siano.

W pewnym momencie 9-latek, chcąc sprawdzić, czy dziadek może bez przeszkód skręcić na teren posesji, zeskoczył z ciągnika. Dziecko wpadło pod koła nadjeżdżającego z przeciwnej strony busa. Chłopiec zginął na miejscu - podała rzeczniczka mazowieckiej policji Katarzyna Kucharska, cytowana przez rmf24.pl.
Zobacz także: Tragedia lotu Air New Zealand 901 [Pixel]

Czytaj także:

Tragedia na Mazowszu. Policja apeluje

Niestety, nie jest to pierwszy przypadek, kiedy podczas prac polowych ginie młoda osoba. Przed tygodniem informowaliśmy o tragicznej śmierci 2-latka z Łyśniewa Sierakowickiego (woj. pomorskie).

Według ustaleń służb, prawdopodobnie dziecko w pewnym momencie wypadło z kabiny ciągnika i znalazło się pod tylnym kołem pojazdu. Co prawda reanimacja chłopczyka zakończyła się sukcesem, ale jego życia nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu.

Wobec tych tragicznych zdarzeń, policja wystosowała apel. Funkcjonariusze proszą, by wykonywać prace polowe z należytą ostrożnością i rozwagą.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić