Tragiczna śmierć 35-letniej Kasi w Tyrolu. Wkrótce pogrzeb

78

Do tragicznej śmierci 35-letniej Polki w Tyrolu doszło w sobotę 13 stycznia. Kobieta straciła panowanie nad nartami podczas zjazdu i spadła około 10 metrów w dół na teren leśny pełen korzeni i kamieni. Nie udało się jej uratować. Lokalne media podają, że ofiarą jest Katarzyna z Wysowej-Zdroju. We wtorek odbędzie się pogrzeb kobiety.

Tragiczna śmierć 35-letniej Kasi w Tyrolu. Wkrótce pogrzeb
35-letnia Polka zginęła w Tyrolu (Facebook, Getty Images, coberschneider)

Tragedia miała miejsce 13 stycznia w austriackim Tyrolu. Jak relacjonowały media, 35-letnia Polka pojechała na stok narciarki, trasą nr 11 na terenie popularnego ośrodka narciarskiego Zillertal Arena.

Podczas zjazdu kobieta nagle straciła panowanie nad nartami. Skręciła gwałtownie i wypadła z trasy. Następnie spadła około dziesięciu metrów w dół stromego zbocza. Upadła w miejscu pełnym twardych kamieni i korzeni.

Na miejscu lądował helikopter z ratownikami. Poszkodowana była reanimowana. Niestety, nie udało się jej uratować. Jej ciało sprowadzono na dół helikopterem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wszedł na lód. Za chwilę był w wodzie. Nagranie ku przestrodze

Wkrótce pogrzeb Kasi

Portal Halo Gorlice informuje, że w wyniku zdarzenia zginęła 35-letnia Katarzyna W. pochodząca z miejscowości Wysowa-Zdrój w powiecie gorlickim.

Na stronie lokalnej parafii znajdują się informacje na temat pogrzebu 35-latki. Uroczystość zaplanowano na wtorek, 23 stycznia o godz. 14.00. Pół godziny przed pogrzebem odbędzie się msza różańcowa.

Nie pierwsza tragedia w Tyrolu

Włoska "Agenzia Italia" podawała niedawno, że śmierć 35-letniej Polki to nie jedyna tragedia, jaka wydarzyła się od początku roku na stokach w Tyrolu. 3 stycznia w wypadku w Seefeld zginęła 14-latka.

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło także w ośrodku narciarskim Hochoetz. Czterech turystów z Danii podróżowało gondolą. Mężczyźni jechali około 10 metrów nad ziemią. W pewnym momencie drzewo spadło na linę nośną. Cała czwórka trafiła do szpitala.

Autor: RST
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić