Tragiczna śmierć nowożeńców podczas miesiąca miodowego

7

Tragiczny finał miesiąca miodowego nowożeńców z Florydy. Młoda para zaledwie cztery dni po ślubie zginęła w wypadku awionetki w Kolorado.

Tragiczna śmierć nowożeńców podczas miesiąca miodowego
Młoda para zaledwie cztery dni po ślubie zginęła w wypadku awionetki w Kolorado. (Facebook)

Do katastrofy prywatnego samolotu typu Beechcraft Bonanza doszło w poniedziałek w amerykańskim stanie Kolorado ok. godziny 12.45 lokalnego czasu. Teraz ogłoszono, że para, która zginęła w wypadku awionetki, zaledwie cztery dni wcześniej wzięła ślub w Telluride.

33-letnia Lindsey Vogelaar i 30-letni John Sivyllis wybrali się prywatnym samolotem z Florydy do Telluride w stanie Kolorado, by tam 1 października wziąć ślub. Oboje pracowali dla United Airlines, on jako pilot, a ona jako stewardessa. W drodze powrotnej na Florydę doszło do tragedii. Samolot rozbił się po ok. 10 minutach po starcie. Oboje zginęli na miejscu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Nowożeńcy wybrali się w podróż poślubną, która miała być wypełniona przygodami. Dokumentowano ją w internecie, śledzili ją ich bliscy oraz znajomi - napisano w oświadczeniu.

Ciała ofiar wydobyto z trudno dostępnego terenu dzień po katastrofie. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu ustala teraz przyczyny wypadku.

Zobacz także: Zobacz też: Limit gości na weselu. "To jak najbardziej logiczne"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić