o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Jest decyzja sądu. Polska zawodniczka zatrzymana pod klubem

198
Podziel się

W kwietniu podczas kwarantanny doszło do zatrzymania 22-letniej Pauliny z Olsztyna. Kobieta została zatrzymana w drodze na trening on-line. Według kobiety policjant przekroczył swoje uprawnienia. Sprawa miała finał w sądzie.

Jest decyzja sądu. Polska zawodniczka zatrzymana pod klubem
Zdjęcie z nagrania, które zrobiła dziewczyna podczas zatrzymania. (zwnszzp.olsztyn.pl)
bDTpUVGt

Do feralnego zatrzymania doszło 7 kwietnia tego roku. 22-latka z Olsztyna była w drodze na trening on-line. Chwilę przed zajęciami usiadła na murku pod salą ćwiczeń i wtedy zainteresowali się nią funkcjonariusze.

Zarzucili Paulinie "wychodzenie bez celu". 22-letnia zawodniczka Muay Thai powiedziała, że czeka na zajęcia. Mimo to policjanci postanowili wręczyć jej mandat w wysokości 500 zł. Kobieta odmówiła jego przyjęcia.

bDTpUVGv

Paulina postanowiła nagrać sytuację telefonem. Według jej relacji, policjant bez podstaw do przeszukania chwycił za jej plecak z rzeczami do ćwiczeń i go otworzył. Miała wypaść z niego saszetka z marihuaną.

Kobieta utrzymuje, że w jej rzeczach nie mogły znajdować się narkotyki. Została zabrana do aresztu, a policjanci wg. jej relacji mieli powiedzieć jej mamie, że "jest naćpana".

Dziewczyna zgłosiła sprawę jako naruszenie uprawnień policjanta. Zwłaszcza, że jeden z funkcjonariuszy miał przycisnąć ją kolanem do ziemi, choć wyraźnie prosiła o zabranie nogi z pleców, ze względu na uraz, kręgosłupa, jaki miała jakiś czas temu.

bDTpUVGB

Sprawa skończyła się w sądzie i została umorzona. Nie jest to jednak jej definitywny koniec. Toczy się też postępowanie przygotowawcze, gdzie w charakterze pokrzywdzonych występują zarówno interweniujący policjant, jak i rzecznik olsztyńskiej policji, któremu grożono po tym, jak wypowiedział się na temat interwencji.

Zobacz także: Mandat za brak maseczki. "Stosujemy w ostateczności"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTpUVGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(198)
Eleonora
6 miesięcy temu
Pamiętajcie ze policja podrzuca narkotyki już z tego się nie wytłumaczysz zamkną cie za to. Niestety to prawda i dość często praktykowana. Mój znajomy nigdy nie miał styczności z narkotykami ani nie palił marihuany nigdy w życiu. Miał konflikt z jednym parszywym psem to tak go załatwił ze 3 policjantów w sądzie zeznało ze narkotyki miał przy sobie, a to była zemsta policyjna i tak o to właśnie znaleźli przy nim 15 gram podrzuconych przez policję narkotyków. 12 miesięcy siedział w więzieniu za podrzucone przez policję narkotyki. Tak policja załatwia ludzi.
Papa Doc
6 miesięcy temu
Aresztujcie tych co kradną miliony i nikt z tym nic nie robi bo mają układy. No ale taki jest nasz rząd.
Lui
6 miesięcy temu
Polska policja stan umysłu! Sługusy urzędasów bez trzeźwego myślenia. Mandat za maseczkę to ich czyny bohaterskie. Brawo Wy!
bDTpUVGX
EWf
6 miesięcy temu
A CZEMU POLICJA NIE ZATRZYMALA SZUMOWSKIEGO ALBO BLASZCZAKA?!?
walenrod
6 miesięcy temu
Swego czasu stróże prawa chcieli mi wystawić mandat za to źe mój 2 letni syn zrobił siku na trawnik
Najnowsze komentarze (198)
???
6 miesięcy temu
jak ona zrobiła to zdjęcie? dronem?
hwdp
6 miesięcy temu
Policja powinna służyć i chronić!!Niestety jest zupełnie inaczej!!Policja jest u nas po to aby gnębić i dopierniczać.Niestety u nas rączka rączkę myje i dlatego Policje można porównać do dwóch największych mafii lekarzy i księży!!!Mało komu udaje się z nimi wygrać,a jeśli się uda to człowiek straci wiele lat i zdrowia.
prokspoł
6 miesięcy temu
bardzo łatwo jest udowodnić, że ktoś używa narkotyków. Wystarczy włos, aby określić czy i mniej więcej kiedy zażywano. Nawet takich dowodów nie mieli- psy powinni odpowiadać za podrzucanie narkotyków i wrabianie obywateli
asss
6 miesięcy temu
ZOMO, niestety polska policja pod rządami pisu wróciłą do poziomu zaufania jakie miało zomo w prl-u. Sad but true...
dziadekzpragi
6 miesięcy temu
czy MILI , czy POLI tak robią jak robili !
Kkk
6 miesięcy temu
A ty zejdź na ziemię nie znasz realiów w Polsce i na świecie to się nie wypowiadaj
Holek
6 miesięcy temu
Nasza Policja ma chyba najmniejsze zaufanie społeczne na świecie. I ciekawe, że jest tak jeszcze od czasów Milicji. I chyba nigdy się nie zmieni bo mają antyobywatelskie nastawienie tworzą sitwę i najczęściej są bezkarni. Mnie też kiedyś jakiś policjant chciał wrobić na szczęście akurat niewiele mógł a do tego najczęściej są wspomagani przez sądy.
Bolek
6 miesięcy temu
I co Wam dadzą te komentarze ... ? 😂 Policja czy rząd będzie lepiej traktował ludzi ... ? 😂
bDTpUVGP
Były pies
6 miesięcy temu
A ja zostałem zwolniony za bycie uczciwym i dobrym policjantem-robilem wszystko aby obywatele byli zadowoleni i obowiązki były wypełnione ale to nie tak ma wyglądać służbą dla przełożonych...zmyślonym artykułem o ważnym interesie dla służby zwolniono mnie w wigilię Bożego Narodzenia! Taka jest dzisiaj policja a z tymi narkotykami to prawda-nieudacznicy aby zrobić wrażenie na przełożonych i zapunktować tak robią niszcząc życie niewinnymi...
Max
6 miesięcy temu
Policjantów należy wyrywkowo zatrzymywać i sprawdzać ile marychy mają przy sobie !! Dopiero mieliby o czym pisać !!
!!!
6 miesięcy temu
odciski palców z ''marihuany'' pobrane ????? nie!!!!
lesiost
6 miesięcy temu
nie ważne czy On ukradł zegarek czy jemu ukradziono zegarek , ważne że był zamieszany w kradzież zegarka...stara metoda oczerniania Ludzi rodem z czasów PRL...
moner
6 miesięcy temu
I znów mylny tytul dla przyciągniecia uwagi 'Jest decyzja sądu.". nic takiego nie ma, w dalszej części artykułu nawet wzmianki o decyzji sądu. Kto to pisze te artykuły? chyba dzieci. Gdzie rzetelnośc dziennikarska? spadacie na psy o2.... po raz kolejny to widać a szkoda..
joda
6 miesięcy temu
To, że "policja" podrzuca "dowody" niewinnym osobom to już nieraz było udowodnione. Reakcji żadnej i proceder ten trwa w najlepsze.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić