Tragiczna śmierć znanej dentystki w Toruniu. Miała tylko 48 lat

9

Toruń pogrążony w żałobie. Zmarła znana i ceniona w tym mieście dentystka Hanna Walkowska. Stomatolożka przegrała walkę o życie w szpitalu. Miała 48 lat.

Tragiczna śmierć znanej dentystki w Toruniu. Miała tylko 48 lat
Dentystka miała 48 lat (Getty Images, KPOIL)

31 maja na rondzie Czadcy (skrzyżowanie ul. Wielki Rów i Legionów) w Toruniu miał miejsce poważny wypadek. 38-letni kierowca fiata doblo potrącił 48-letnią kobietę, która pokonywała przejazd dla rowerów. Kierowca był trzeźwy.

Rowerzystka trafiła do szpitala. Niestety, tam przegrała walkę o życie.

We wtorek toruńskie "Nowości" podały, że ofiara wypadku to ceniona dentystka. Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska przekazała natomiast, że tragiczną śmierć poniosła 48-letnia stomatolożka z Torunia - Hanna Walkowska.

W 1997 roku ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Przed wypadkiem przyjmowała w gabinecie przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu.

Hanna Walkowska nie żyje. Była ceniona przez pacjentów

Pacjenci mieli bardzo dobre zdanie o tej lekarce. Na profilu znanylekarz.pl nie brakuje pozytywnych opinii.

"Pani doktor jest wspaniała", "To jest nie tylko fachowy lekarz, ale również przemiła, troskliwa kobieta", "Najlepsza pani stomatolog w Toruniu", "Pierwszy w życiu lekarz stomatolog, którego się nie boję.. ;)", "Pani doktor jest wspaniała, rewelacyjna, profesjonalna, miła i wiecznie uśmiechnięta" - czytamy w komentarzach.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić