Trump będzie kandydował na prezydenta? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

8

Donald Trump "poważnie" rozważa kandydowanie w przyszłych wyborach prezydenckich USA. O swojej decyzji poinformował w poniedziałkowym wywiadzie telewizyjnym.

Trump będzie kandydował na prezydenta? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości
Trump powiedział, czy weźmie udział w kolejnych wyborach prezydenckich (Getty Images, James Devaney)

Podczas wywiadu w Fox News w poniedziałek Donald Trump został zapytany, czy bierze pod uwagę kandydowanie w wyborach prezydenckich w 2024 r. Były prezydent Stanów Zjednoczonych nie udzielił precyzyjnej odpowiedzi, ale jego słowa były dość jednoznaczne.

Ujmę to tak, rozważam to bardzo poważnie, a nawet bardziej niż poważnie - powiedział Trump. - Z powodów prawnych nie chcę jeszcze o tym rozmawiać, jest trochę za wcześnie - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Trump wielokrotnie sugerował, że mógłby ponownie kandydować w 2024 roku. Pozostaje bardzo wpływowy w Partii Republikańskiej (GOP) i prawdopodobnie zdobyłby poparcie wielu wysokich rangą parlamentarzystów GOP.

Siostrzenica Trumpa o wujku: Nie obchodzi go kraj

Siostrzenica Trumpa powiedziała w zeszłym miesiącu, że jej wujek będzie tylko udawał, że chce kandydować na prezydenta, aby zarobić więcej pieniędzy na swoich zwolennikach.

- Trzeba pamiętać, że Donalda ani trochę nie obchodzi polityka, ten kraj czy republikanie - powiedziała Mary Trump, psycholog kliniczny, która w zeszłym roku opublikowała książka o jej rodzinie.

Chodzi o utrzymanie władzy. Uważa, że w pewnym sensie pozwoli mu to na dalsze bezkarne działanie, tak jak robił to całe swoje życie, a także pozwoli mu nadal zbierać pieniądze od ludzi - stwierdziła siostrzenica Trumpa
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić