Uciekając przed policją, uszkodził inne pojazdy. 23-latek przewoził narkotyki

8

Policjanci zatrzymali 23-letniego kierującego oplem, który przewoził amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi do 12 lat więzienia. Podejrzany za swój czyn odpowie w warunkach recydywy. Mężczyzna podczas ucieczki łamał przepisy drogowe i uszkodził inne samochody.

Uciekając przed policją, uszkodził inne pojazdy. 23-latek przewoził narkotyki
Uciekając przed policją, uszkodził inne pojazdy. 23-latek przewoził narkotyki (Policja)

Kilka dni temu w Wieliczce (woj. małopolskie) policjanci zauważyli samochód, którym mógł się poruszać amator środków odurzających. Kiedy próbowali przeprowadzić kontrolę, kierujący oplem gwałtownie ruszył i odjechał.

Potem zaczęły się sceny niczym z sensacyjnego filmu. Policjanci z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia wzywające do zatrzymania pojazdu.

Co więcej, w trakcie ucieczki łamał przepisy ruchu drogowe i uszkodził inne samochody. W pewnym momencie mężczyzna skręcił gwałtownie na teren prywatnej posesji i tam został zatrzymany przez policjantów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie chcą ich w TVP? Polityk mówi o "czarnej liście"
Za kierownicą pojazdu siedział 23 letni mieszkaniec pow. wielickiego. W jego pojeździe funkcjonariusze znaleźli ponad 160 g amfetaminy oraz marihuanę - relacjonuje na swojej stronie internetowej policja z Wieliczki.

Uciekał przed policją, teraz trafi do więzienia

23-latek narobił sobie gigantycznych kłopotów. Na początku października usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej, posiadania znacznej ilości środków odurzających., za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego. Z uwagi na fakt, że 23-latek już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe, teraz za swój czyn odpowie w warunkach recydywy.

Dodatkowo 23-latek odpowie za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym - podkreśla policja z Wieliczki.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić