aktualizacja 

UFO istnieje, a obcy mają z nami kontakt?! "Poprosili, by dać ludziom czas"

138

Nie brakuje takich, którzy wierzą w istnienie kosmitów. Co rusz pojawiają się jakieś doniesienia dotyczące ich rzekomych wizyt na Ziemi. Czy kosmici naprawdę istnieją? Były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego Haim Eshed nie ma wątpliwości.

UFO istnieje, a obcy mają z nami kontakt?! "Poprosili, by dać ludziom czas"
Kosmici naprawdę istnieją!? (Pixabay)

Haim Eshed podzielił się swoim szokującym stanowiskiem w rozmowie z dziennikarzami "Jedi'ot Acharonot". Naukowiec twierdzi, że USA i Izrael mają kontakt z kosmitami.

Były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego zdradza również, że te informacje są utrzymywane w tajemnicy. Dlaczego? Podobno poprosili o to... sami kosmici. Uważają, że ludzie nie są jeszcze odpowiednio przygotowani na to, by poznać całą prawdę na ich temat.

Trump mógł wyjawić tajemnicę!?

Okazuje się, że bliski ujawnienia tej wielkiej tajemnicy był prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

Trump był bliski ujawnienia tych informacji, ale obcy poprosili, by dać ludziom czas. Nie chcą wywoływać masowej histerii. Czekają, aż ludzkość ewoluuje i zaczniemy rozumieć czym jest kosmos i statki kosmiczne - zaznaczył Eshed, cytowany przez polsatnews.pl.

To jeszcze nie wszystko. 87-letni Eshed zdradził, że USA i kosmici mają zawarte porozumienie. Podobno ta umowa pozwala na to, by "obcy" przeprowadzali na Ziemi różne eksperymenty.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić