Ugniatał ciasto penisem. Sanepid reaguje

257

W Murowanej Goślinie (woj. Wielkopolskie) jeden z pracowników pizzerii wykorzystał ciasto do pizzy do celów erotycznych. Sprawą zajął się sanepid.

Ugniatał ciasto penisem. Sanepid reaguje
W Murowanej Goślinie (Pixabay)

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w jednym z lokali gastronomicznych w Murowanej Goślinie (woj. Wielkopolskie). Jeden z niepokornych kucharzy po godzinach zajmuje się rozwijaniem swojej kariery w internecie. Tam z kolei udostępnia filmiki o treści erotycznej ze swoim udziałem.

Mężczyzna postanowił połączyć obie profesje. Nagrał wideo na którym wałkuje ciasto przy użyciu penisa. Niewątpliwie jest to czyn godny podziwu, dlatego filmik szybko obiegł sieć.

Nagranie znalazło się na portalach społecznościowych. Kucharz szybko został rozpoznany, wydało się również, gdzie pracuje. Niestety dla właściciela lokalu oznacza to rychły upadek, bowiem internauci razem z klientami pizzerii w większości są obrzydzeni tym, do czego doszło.

Choć nie zabrakło też żartów z sytuacji, pojawiły się również groźby od zniesmaczonych klientów. Chcieli powiadomić sanepid o zajściu. W końcu Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu odwiedziła pizzerię "Mefisto" i to bynajmniej nie po to by skosztować jedzenia.

Jak podaje PAP oficjalne zawiadomienie jednak nie wpłynęło. Działania, które podjął sanepid były motywowane tym, że pracownicy placówki sami widzieli nagranie. Jest to jednak przesłanka do tego, by przyjrzeć się bliżej firmie.

Zobacz także: Powrót Tuska? "Ma jeszcze dwa lata w Brukseli, to zostawia mu trochę czasu"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić